Esperanza EBP004 vlasový styling Žehlička na vlasy Černá, Červená 35 W
Kód: AGDESPPRO0003Detailní popis produktu
Esperanza EBP004 vlasový styling Žehlička na vlasy Černá, Červená 35 W| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Příkon | 35 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Barva | Černá, Červená |
| Keramický povrch | Ano |
| Model | Žehlička na vlasy |
| Teplota (max) | 200 °C |
| Rovnání vlasů | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair straighteners |
|---|---|
| EAN: | 5901299915530 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 230 V |
| Příkon: | 35 W |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Barva: | Černá, Červená |
| Keramický povrch: | Ano |
| Model: | Žehlička na vlasy |
| Teplota (max): | 200 °C |
| Rovnání vlasů: | Ano |
