Dyson Airwrap i.d. Více stylů Teplé Růžová, Růžové zlato 1300 W 2,675 m
Kód: AGDDYOPRO0007Detailní popis produktu
Dyson Airwrap i.d. Více stylů Teplé Růžová, Růžové zlato 1300 W 2,675 m| Příkon | 1300 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Barva | Růžové zlato, Růžová |
| Výška | 48 mm |
| Šířka | 41 mm |
| Hmotnost | 552 g |
| Hloubka | 272 mm |
| Výška balení | 175 mm |
| Šířka balení | 198 mm |
| Hloubka balení | 399 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,55 kg |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Keramický povrch | Ne |
| Počet teplotních nastavení | 3 |
| Model | Více stylů |
| Teplota (max) | 90 °C |
| Navlnění vlasů | Ano |
| Teplota (min) | 28 °C |
| Tvar kulmy | Kuželovitý tvar |
| Typ ovládání | Posuvník |
| Vysoušení vlasů | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Foukání studeným vzduchem | Ano |
| Ionizátor | Ano |
| Technologie | Teplé |
| Rovnání vlasů | Ano |
| Proud vzduchu | 13,5 l/s |
| Čisticí kartáč | Ano |
| Pouzdro na přenášení | Ano |
| Počet nástavců | 6 |
| Vestavěný displej | Ne |
| Délka šňůry | 2,675 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair straighteners |
|---|---|
| EAN: | 5025155117187 |
| Příkon: | 1300 W |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Barva: | Růžové zlato, Růžová |
| Výška: | 48 mm |
| Šířka: | 41 mm |
| Hmotnost: | 552 g |
| Hloubka: | 272 mm |
| Výška balení: | 175 mm |
| Šířka balení: | 198 mm |
| Hloubka balení: | 399 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 3,55 kg |
| Nastavitelný termostat: | Ano |
| Keramický povrch: | Ne |
| Počet teplotních nastavení: | 3 |
| Model: | Více stylů |
| Teplota (max): | 90 °C |
| Navlnění vlasů: | Ano |
| Teplota (min): | 28 °C |
| Tvar kulmy: | Kuželovitý tvar |
| Typ ovládání: | Posuvník |
| Vysoušení vlasů: | Ano |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Foukání studeným vzduchem: | Ano |
| Ionizátor: | Ano |
| Technologie: | Teplé |
| Rovnání vlasů: | Ano |
| Proud vzduchu: | 13,5 l/s |
| Čisticí kartáč: | Ano |
| Pouzdro na přenášení: | Ano |
| Počet nástavců: | 6 |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Délka šňůry: | 2,675 m |
