BaBylissPRO ELIPSIS3000 STYLER Žehlička na vlasy Teplé Černá 55 W 2,7 m
Kód: AGDBBLPRO0038Detailní popis produktu
BaBylissPRO ELIPSIS3000 STYLER Žehlička na vlasy Teplé Černá 55 W 2,7 m| Příkon | 55 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Barva | Černá |
| Hloubka balení | 70 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,39 kg |
| Výška balení | 145 mm, 390 mm |
| Šířka balení | 370 mm, 230 mm |
| Hloubka netto palety | 80 cm |
| Čistá hmotnost palety | 284,7 kg |
| Výška netto palety | 195,6 cm |
| Šířka netto palety | 120 cm |
| Maximální počet kartonů ke stohování | 5 kusů |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Vysoušení vlasů | Ne |
| Teplota (max) | 230 °C |
| Model | Žehlička na vlasy |
| Teplota (min) | 150 °C |
| Texturizování vlasů | Ne |
| Rovnání vlasů | Ano |
| Navlnění vlasů | Ne |
| Počet teplotních nastavení | 5 |
| Keramický povrch | Ano |
| Technologie | Teplé |
| Ionizátor | Ano |
| Množství na kartonové balení | 6 kusů |
| GTIN palety (EAN/UPC) | 53030050121754 |
| Objem velkoobchodního balení | 26910 cm³ |
| Množství na vrstvu | 78 kusů |
| Délka palety | 120 cm |
| GTIN velkoobchodního balení (EAN/UPC) | 53030050121754 |
| Výška palety | 2,1 m |
| Váha hlavního obalu | 8,31 kg |
| Počet na paletě | 390 kusů |
| Vestavěný displej | Ne |
| Délka šňůry | 2,7 m |
| Otočná šňůra | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair straighteners |
|---|---|
| EAN: | 3030050121759 |
| Příkon: | 55 W |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Barva: | Černá |
| Hloubka balení: | 70 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,39 kg |
| Výška balení: | 145 mm, 390 mm |
| Šířka balení: | 370 mm, 230 mm |
| Hloubka netto palety: | 80 cm |
| Čistá hmotnost palety: | 284,7 kg |
| Výška netto palety: | 195,6 cm |
| Šířka netto palety: | 120 cm |
| Maximální počet kartonů ke stohování: | 5 kusů |
| Nastavitelný termostat: | Ano |
| Vysoušení vlasů: | Ne |
| Teplota (max): | 230 °C |
| Model: | Žehlička na vlasy |
| Teplota (min): | 150 °C |
| Texturizování vlasů: | Ne |
| Rovnání vlasů: | Ano |
| Navlnění vlasů: | Ne |
| Počet teplotních nastavení: | 5 |
| Keramický povrch: | Ano |
| Technologie: | Teplé |
| Ionizátor: | Ano |
| Množství na kartonové balení: | 6 kusů |
| GTIN palety (EAN/UPC): | 53030050121754 |
| Objem velkoobchodního balení: | 26910 cm³ |
| Množství na vrstvu: | 78 kusů |
| Délka palety: | 120 cm |
| GTIN velkoobchodního balení (EAN/UPC): | 53030050121754 |
| Výška palety: | 2,1 m |
| Váha hlavního obalu: | 8,31 kg |
| Počet na paletě: | 390 kusů |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Délka šňůry: | 2,7 m |
| Otočná šňůra: | Ano |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
