Adler AD 2329 Keratinová žehlička na vlasy
Kód: AGDADLPRO0031Detailní popis produktu
Adler AD 2329 Keratinová žehlička na vlasy| Příkon | 54 W |
| Barva | Purpurová |
| Svrchní vrstva | Keramicko-keratinová |
| LCD displej | Ano |
| Velikost desky | 25 x 110 mm |
| Délka hadice | 1,8 m |
| Rovnání vlasů | Ano |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Model | Žehlička na vlasy |
| Teplota (max) | 230 °C |
| Teplota (min) | 130 °C |
| Obsah balení | Tepelně ochranná rukavice, Případ |
| Varování | Uchovávejte žehličku mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s vodou, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem, Nepoužívejte přístroj, pokud je poškozený. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair straighteners |
|---|---|
| EAN: | 5905575908483 |
| Příkon: | 54 W |
| Barva: | Purpurová |
| Svrchní vrstva: | Keramicko-keratinová |
| LCD displej: | Ano |
| Velikost desky: | 25 x 110 mm |
| Délka hadice: | 1,8 m |
| Rovnání vlasů: | Ano |
| Nastavitelný termostat: | Ano |
| Model: | Žehlička na vlasy |
| Teplota (max): | 230 °C |
| Teplota (min): | 130 °C |
| Obsah balení: | Tepelně ochranná rukavice, Případ |
| Varování: | Uchovávejte žehličku mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s vodou, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem, Nepoužívejte přístroj, pokud je poškozený. |
