Adler AD 2318 vlasový styling Žehlička na vlasy Teplé Černá, Korálová 120 W
Kód: AGDADLPRO0022Detailní popis produktu
Adler AD 2318 vlasový styling Žehlička na vlasy Teplé Černá, Korálová 120 W| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon | 120 W |
| Rukojeť se zámkem | Ano |
| Barva | Černá, Korálová |
| Pověsitelný | Ano |
| Typ závěsu | Hák na zavěšení |
| Otočitelnost o 360° | Ano |
| Hmotnost | 510 g |
| Výška balení | 100 mm |
| Šířka balení | 55 mm |
| Hmotnost včetně balení | 520 g |
| Hloubka balení | 350 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Technologie | Teplé |
| Teplota (min) | 150 °C |
| Vysoušení vlasů | Ano |
| Teplota (max) | 230 °C |
| Model | Žehlička na vlasy |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Rovnání vlasů | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Bezkabelový | Ne |
| Vestavěný displej | Ne |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Otočná šňůra | Ano |
| Zámek | Ano |
| LED indikátory | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair straighteners |
|---|---|
| EAN: | 5902934831345 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Příkon: | 120 W |
| Rukojeť se zámkem: | Ano |
| Barva: | Černá, Korálová |
| Pověsitelný: | Ano |
| Typ závěsu: | Hák na zavěšení |
| Otočitelnost o 360°: | Ano |
| Hmotnost: | 510 g |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 55 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 520 g |
| Hloubka balení: | 350 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Technologie: | Teplé |
| Teplota (min): | 150 °C |
| Vysoušení vlasů: | Ano |
| Teplota (max): | 230 °C |
| Model: | Žehlička na vlasy |
| Nastavitelný termostat: | Ano |
| Rovnání vlasů: | Ano |
| Návod na použití: | Ano |
| Bezkabelový: | Ne |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Otočná šňůra: | Ano |
| Zámek: | Ano |
| LED indikátory: | Ano |
