BaByliss ADVANCED CURL Ø19 mm Kulma Teplé Černá 2,7 m
Kód: AGDBBLLOK0075Detailní popis produktu
BaByliss ADVANCED CURL Ø19 mm Kulma Teplé Černá 2,7 m| Napájecí zdroj | AC |
| Barva | Černá |
| Průměr válce | 1,9 cm |
| Hmotnost včetně balení | 1,14 kg |
| Šířka balení | 430 mm, 235 mm |
| Výška balení | 123 mm, 450 mm |
| Hloubka balení | 72 mm |
| Maximální počet kartonů ke stohování | 7 kusů |
| Technologie | Teplé |
| Navlnění vlasů | Ano |
| Teplota (max) | 220 °C |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Počet teplotních nastavení | 30 |
| Teplota (min) | 135 °C |
| Model | Kulma |
| Šířka netto palety | 120 cm |
| Výška netto palety | 182,2 cm |
| Objem velkoobchodního balení | 27495 cm³ |
| Váha hlavního obalu | 6,86 kg |
| Počet na paletě | 294 kusů |
| Množství na vrstvu | 42 kusů |
| GTIN velkoobchodního balení (EAN/UPC) | 73030050134642 |
| GTIN palety (EAN/UPC) | 73030050134642 |
| Čistá hmotnost palety | 117,6 kg |
| Množství na kartonové balení | 6 kusů |
| Hloubka netto palety | 80 cm |
| Délka palety | 120 cm |
| Výška palety | 196,6 cm |
| Hmotnost palety | 336,1 kg |
| Automatické vypnutí po | 72 min |
| Délka šňůry | 2,7 m |
| Otočná šňůra | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair curlers |
|---|---|
| EAN: | 3030050134643 |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Barva: | Černá |
| Průměr válce: | 1,9 cm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,14 kg |
| Šířka balení: | 430 mm, 235 mm |
| Výška balení: | 123 mm, 450 mm |
| Hloubka balení: | 72 mm |
| Maximální počet kartonů ke stohování: | 7 kusů |
| Technologie: | Teplé |
| Navlnění vlasů: | Ano |
| Teplota (max): | 220 °C |
| Nastavitelný termostat: | Ano |
| Počet teplotních nastavení: | 30 |
| Teplota (min): | 135 °C |
| Model: | Kulma |
| Šířka netto palety: | 120 cm |
| Výška netto palety: | 182,2 cm |
| Objem velkoobchodního balení: | 27495 cm³ |
| Váha hlavního obalu: | 6,86 kg |
| Počet na paletě: | 294 kusů |
| Množství na vrstvu: | 42 kusů |
| GTIN velkoobchodního balení (EAN/UPC): | 73030050134642 |
| GTIN palety (EAN/UPC): | 73030050134642 |
| Čistá hmotnost palety: | 117,6 kg |
| Množství na kartonové balení: | 6 kusů |
| Hloubka netto palety: | 80 cm |
| Délka palety: | 120 cm |
| Výška palety: | 196,6 cm |
| Hmotnost palety: | 336,1 kg |
| Automatické vypnutí po: | 72 min |
| Délka šňůry: | 2,7 m |
| Otočná šňůra: | Ano |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
