Rowenta Brush Activ UB9540F0 vlasový styling Kartáč na horký vzduch Teplé Černá, Stříbrná 1000 W
Kód: AGDROWSLO0020Detailní popis produktu
Rowenta Brush Activ UB9540F0 vlasový styling Kartáč na horký vzduch Teplé Černá, Stříbrná 1000 W| Příkon | 1000 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Pověsitelný | Ano |
| Typ závěsu | Poutko k zavěšení |
| Typ balení | Krabice |
| Model | Kartáč na horký vzduch |
| Technologie | Teplé |
| Vysoušení vlasů | Ano |
| Navlnění vlasů | Ano |
| Keramický povrch | Ano |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Rotační kartáč | Ano |
| Texturizování vlasů | Ne |
| Ionizátor | Ano |
| Rovnání vlasů | Ne |
| Typ ovládání | Knoflíky, Posuvník |
| Cestovní pouzdro | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Vestavěný displej | Ne |
| Automatické vypnutí | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair curlers and dryers |
|---|---|
| EAN: | 3121040092514 |
| Příkon: | 1000 W |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Barva: | Černá, Stříbrná |
| Pověsitelný: | Ano |
| Typ závěsu: | Poutko k zavěšení |
| Typ balení: | Krabice |
| Model: | Kartáč na horký vzduch |
| Technologie: | Teplé |
| Vysoušení vlasů: | Ano |
| Navlnění vlasů: | Ano |
| Keramický povrch: | Ano |
| Nastavitelný termostat: | Ano |
| Rotační kartáč: | Ano |
| Texturizování vlasů: | Ne |
| Ionizátor: | Ano |
| Rovnání vlasů: | Ne |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Posuvník |
| Cestovní pouzdro: | Ano |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Automatické vypnutí: | Ne |
