Braun AS330 Kartáč na horký vzduch Teplé Černá 400 W 2 m
Kód: AGDBRASLO0009Detailní popis produktu
Braun AS330 Kartáč na horký vzduch Teplé Černá 400 W 2 m| Barva kabelu | Černá |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 400 W |
| Barva | Černá |
| Typ balení | Krabice |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Navlnění vlasů | Ano |
| Vhodné pro dlouhé vlasy | Dlouhý, Střední |
| Typ ovládání | Posuvník |
| Počet teplotních nastavení | 2 |
| Vhodné pro tyto typy vlasů | Všechny vlasy |
| Model | Kartáč na horký vzduch |
| Rovnání vlasů | Ano |
| Účel | Suché/mokré vlasy |
| Technologie | Teplé |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Vestavěný displej | Ne |
| Délka šňůry | 2 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair curlers and dryers |
|---|---|
| EAN: | 3030050182453 |
| Barva kabelu: | Černá |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Příkon: | 400 W |
| Barva: | Černá |
| Typ balení: | Krabice |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Navlnění vlasů: | Ano |
| Vhodné pro dlouhé vlasy: | Dlouhý, Střední |
| Typ ovládání: | Posuvník |
| Počet teplotních nastavení: | 2 |
| Vhodné pro tyto typy vlasů: | Všechny vlasy |
| Model: | Kartáč na horký vzduch |
| Rovnání vlasů: | Ano |
| Účel: | Suché/mokré vlasy |
| Technologie: | Teplé |
| Nastavitelný termostat: | Ano |
| Návod na použití: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Délka šňůry: | 2 m |
