BaByliss BAB2676TTE vlasový styling Kartáč na horký vzduch Teplé Černá 700 W 2,7 m
Kód: AGDBBLSLO0043Detailní popis produktu
BaByliss BAB2676TTE vlasový styling Kartáč na horký vzduch Teplé Černá 700 W 2,7 m| Barva kabelu | Černá |
| Příkon | 700 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Barva | Černá |
| Rukojeť se zámkem | Ano |
| Maximální průměr kartáče | 3,2 cm |
| Průměr hlavy štětky | 3,2 cm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Typ balení | Krabice |
| Model | Kartáč na horký vzduch |
| Technologie | Teplé |
| Vhodné pro tyto typy vlasů | Všechny vlasy |
| Rovnání vlasů | Ano |
| Teplota (min) | 80 °C |
| Vysoušení vlasů | Ano |
| Navlnění vlasů | Ano |
| Typ ovládání | Posuvník |
| Počet rychlostí | 2 |
| Nastavitelný termostat | Ne |
| Hlučnost | 75,5 dB |
| Keramický povrch | Ne |
| Počet teplotních nastavení | 2 |
| Teplota (max) | 100 °C |
| Ionizátor | Ne |
| Ochlazující koncovka | Ano |
| Automatické vypnutí | Ne |
| Vestavěný displej | Ne |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Délka šňůry | 2,7 m |
| Otočná šňůra | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair curlers and dryers |
|---|---|
| EAN: | 3030050060959 |
| Barva kabelu: | Černá |
| Příkon: | 700 W |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Barva: | Černá |
| Rukojeť se zámkem: | Ano |
| Maximální průměr kartáče: | 3,2 cm |
| Průměr hlavy štětky: | 3,2 cm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Typ balení: | Krabice |
| Model: | Kartáč na horký vzduch |
| Technologie: | Teplé |
| Vhodné pro tyto typy vlasů: | Všechny vlasy |
| Rovnání vlasů: | Ano |
| Teplota (min): | 80 °C |
| Vysoušení vlasů: | Ano |
| Navlnění vlasů: | Ano |
| Typ ovládání: | Posuvník |
| Počet rychlostí: | 2 |
| Nastavitelný termostat: | Ne |
| Hlučnost: | 75,5 dB |
| Keramický povrch: | Ne |
| Počet teplotních nastavení: | 2 |
| Teplota (max): | 100 °C |
| Ionizátor: | Ne |
| Ochlazující koncovka: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ne |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Délka šňůry: | 2,7 m |
| Otočná šňůra: | Ano |
