Wahl Ear, Nose & Brow 3-In-1 zastřihovač Stříbrná
Kód: AGDWAHSTR0091Detailní popis produktu
Wahl Ear, Nose & Brow 3-In-1 zastřihovač Stříbrná| Napájecí zdroj | Baterie |
| Počet baterií | 1 |
| Rychlé nabíjení | Ne |
| Typ baterie | AA |
| Nabíjecí | Ne |
| Vestavěné světlo | Ne |
| Bezkabelový | Ano |
| Snadné uchopení | Ne |
| Barva | Stříbrná |
| Certifikace | CE, RoHS |
| Šířka | 28 mm |
| Výška balení | 204 mm |
| Hloubka balení | 48 mm |
| Hmotnost včetně balení | 174 g |
| Hloubka | 27 mm |
| Hmotnost | 48 g |
| Šířka balení | 95 mm |
| Výška | 165 mm |
| Počet holicích hlav/břitů | 3 |
| Účel přesného zastřihovače | Nos, Ucho |
| Suché i mokré holení | Ne |
| Voděodolný | Ne |
| Indikace potřeby nabití | Ne |
| Počet baterií v ceně | 1 kusů |
| Varování | Používejte v souladu s návodem k použití., Skladujte na suchém místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair clippers |
|---|---|
| EAN: | 4015110005513 |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Počet baterií: | 1 |
| Rychlé nabíjení: | Ne |
| Typ baterie: | AA |
| Nabíjecí: | Ne |
| Vestavěné světlo: | Ne |
| Bezkabelový: | Ano |
| Snadné uchopení: | Ne |
| Barva: | Stříbrná |
| Certifikace: | CE, RoHS |
| Šířka: | 28 mm |
| Výška balení: | 204 mm |
| Hloubka balení: | 48 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 174 g |
| Hloubka: | 27 mm |
| Hmotnost: | 48 g |
| Šířka balení: | 95 mm |
| Výška: | 165 mm |
| Počet holicích hlav/břitů: | 3 |
| Účel přesného zastřihovače: | Nos, Ucho |
| Suché i mokré holení: | Ne |
| Voděodolný: | Ne |
| Indikace potřeby nabití: | Ne |
| Počet baterií v ceně: | 1 kusů |
| Varování: | Používejte v souladu s návodem k použití., Skladujte na suchém místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
