Trimmer BABYLISS FX872E
Kód: AGDBBLSTR0080Detailní popis produktu
Trimmer BABYLISS FX872E| Materiál ostří | Nerezová ocel |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Doba nabíjení | 3 h |
| Doba chodu | 160 min |
| Typ baterie | Nikl-metal hydridová (NiMH) |
| Minimální délka vlasů | 0,6 mm |
| Maximální délka vlasů | 2,5 cm |
| Barva | Grafit, Černá |
| Počet pohybů čepele za minutu | 7000 |
| Počet kroků nastavení | 5 |
| Nabíjecí podstavec | Ano |
| Ergonomický design | Ano |
| Bezkabelový | Ano |
| Typ displeje | Digitální |
| Ochranné pouzdro | Ano |
| Počet přiložených nástavců | 8 |
| Varování | Skladujte na suchém místě., Používejte v souladu s návodem k použití., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair clippers |
|---|---|
| EAN: | 3030050150759 |
| Materiál ostří: | Nerezová ocel |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Doba nabíjení: | 3 h |
| Doba chodu: | 160 min |
| Typ baterie: | Nikl-metal hydridová (NiMH) |
| Minimální délka vlasů: | 0,6 mm |
| Maximální délka vlasů: | 2,5 cm |
| Barva: | Grafit, Černá |
| Počet pohybů čepele za minutu: | 7000 |
| Počet kroků nastavení: | 5 |
| Nabíjecí podstavec: | Ano |
| Ergonomický design: | Ano |
| Bezkabelový: | Ano |
| Typ displeje: | Digitální |
| Ochranné pouzdro: | Ano |
| Počet přiložených nástavců: | 8 |
| Varování: | Skladujte na suchém místě., Používejte v souladu s návodem k použití., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
