Tělesný zastřihovač 5 v 1 Taurus Hipnos Acqua
Kód: AGDTAUSTR0008Detailní popis produktu
Tělesný zastřihovač 5 v 1 Taurus Hipnos Acqua| Nabíjecí | Ano |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Doba provozu | 90 min |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Maximální délka vlasů | 1,2 cm |
| Minimální délka vlasů | 1,5 mm |
| Vhodné pro | Univerzální |
| Barva | Černá |
| Vhodné pro celé tělo | Ano |
| Přesný zastřihovač | Ano |
| Ukazatel nabíjení | Ano |
| Ergonomický úchop | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair clippers |
|---|---|
| EAN: | 8414234039156 |
| Nabíjecí: | Ano |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Doba provozu: | 90 min |
| Typ baterie: | Zabudovaná baterie |
| Maximální délka vlasů: | 1,2 cm |
| Minimální délka vlasů: | 1,5 mm |
| Vhodné pro: | Univerzální |
| Barva: | Černá |
| Vhodné pro celé tělo: | Ano |
| Přesný zastřihovač: | Ano |
| Ukazatel nabíjení: | Ano |
| Ergonomický úchop: | Ano |
