Philips BT7670/15 zastřihovač vousů Baterie 40 2 cm Suché i mokré holení Černá, Ocel
Kód: AGDPHISTR0245Detailní popis produktu
Philips BT7670/15 zastřihovač vousů Baterie 40 2 cm Suché i mokré holení Černá, Ocel| Ukazatel nabíjení | Ano |
| Napětí baterie | 5 V |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Rychlonabíjení | 5 min |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Doba nabíjení | 1 h |
| Nabíjecí | Ano |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Doba provozu | 120 min |
| Nabíjení přes USB | Ano |
| Bezkabelový | Ano |
| Barva | Černá, Ocel |
| Ergonomické ovládání | Ano |
| Suché i mokré holení | Ano |
| Maximální délka vlasů | 2 cm |
| Minimální délka vlasů | 0,4 mm |
| Bezúdržbový provoz - není potřeba mazat | Ano |
| Počet délkových kroků | 40 |
| Přesnost úrovní | 0,2 mm |
| Druhy zastřihování | Krátké vousy, Dlouhé vousy |
| Samoostřicí čepel | Ano |
| Obsahuje základnu | Ano |
| Funkce základny | Nabíjecí |
| Čisticí kartáč | Ano |
| Počet nástavců | 7 |
| Cestovní obal | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair clippers |
|---|---|
| EAN: | 8720689029421 |
| Ukazatel nabíjení: | Ano |
| Napětí baterie: | 5 V |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Rychlonabíjení: | 5 min |
| Rychlé nabíjení: | Ano |
| Doba nabíjení: | 1 h |
| Nabíjecí: | Ano |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Doba provozu: | 120 min |
| Nabíjení přes USB: | Ano |
| Bezkabelový: | Ano |
| Barva: | Černá, Ocel |
| Ergonomické ovládání: | Ano |
| Suché i mokré holení: | Ano |
| Maximální délka vlasů: | 2 cm |
| Minimální délka vlasů: | 0,4 mm |
| Bezúdržbový provoz - není potřeba mazat: | Ano |
| Počet délkových kroků: | 40 |
| Přesnost úrovní: | 0,2 mm |
| Druhy zastřihování: | Krátké vousy, Dlouhé vousy |
| Samoostřicí čepel: | Ano |
| Obsahuje základnu: | Ano |
| Funkce základny: | Nabíjecí |
| Čisticí kartáč: | Ano |
| Počet nástavců: | 7 |
| Cestovní obal: | Ano |
