Adler AD 2911 zastřihovač Černá
Kód: AGDADLSTR0011Detailní popis produktu
Adler AD 2911 zastřihovač Černá| Barva | Černá |
| Šířka balení | 32 mm |
| Hmotnost | 45 g |
| Výška balení | 132 mm |
| Hmotnost včetně balení | 110 g |
| Hloubka balení | 34 mm |
| Účel přesného zastřihovače | Ucho, Nos |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hair clippers |
|---|---|
| EAN: | 5908256833135 |
| Barva: | Černá |
| Šířka balení: | 32 mm |
| Hmotnost: | 45 g |
| Výška balení: | 132 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 110 g |
| Hloubka balení: | 34 mm |
| Účel přesného zastřihovače: | Ucho, Nos |
