ESPERANZA EKM031 Mlýnek na maso bílý 2200W
Kód: AGDESPMDM0005Detailní popis produktu
ESPERANZA EKM031 Mlýnek na maso bílý 2200W| Lis na citrusové plody | Ne |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Bluetooth | Ne |
| Barva | Bílá |
| Délka šňůry | 1 m |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Příkon | 2200 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Hloubka | 150 mm |
| Šířka | 325 mm |
| Výška | 305 mm |
| Vestavěný displej | Ne |
| Varování | Před použitím si přečtěte návod k použití., Uchovávejte mimo dosah dětí., Neponořujte je do vody ani jiných tekutin. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Grinders |
|---|---|
| EAN: | 5901299955253 |
| Lis na citrusové plody: | Ne |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Bluetooth: | Ne |
| Barva: | Bílá |
| Délka šňůry: | 1 m |
| Protiskluzové nožky: | Ano |
| Vstupní střídavé napětí: | 230 V |
| Příkon: | 2200 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Hloubka: | 150 mm |
| Šířka: | 325 mm |
| Výška: | 305 mm |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Varování: | Před použitím si přečtěte návod k použití., Uchovávejte mimo dosah dětí., Neponořujte je do vody ani jiných tekutin. |
