Tefal Easy Fry XL Surface FW4018E0 fritovací hrnec Samostarný Samostatné 2200 W Horkovzdušná fritéza Černá
Kód: AGDTEFFRY0057Detailní popis produktu
Tefal Easy Fry XL Surface FW4018E0 fritovací hrnec Samostarný Samostatné 2200 W Horkovzdušná fritéza Černá| Typ produktu | Horkovzdušná fritéza |
| Kapacita fritézy | 1,2 kg |
| Funkce pečení | Ano |
| Funkce smažení | Ano |
| Digitální časovač | Ano |
| Přednastavené programy | Ano |
| Příkon | 2200 W |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Úchyty | Ano |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Barva | Černá |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Umístění přístroje | Samostatné |
| Skleněný průzor | Ano |
| Barva kontrolního panelu | Černá |
| Vyjímatelná miska | Ano |
| Typ konstrukce | Samostarný |
| Chlazený úchyt | Ano |
| Počet ohřívacích prvků | 2 |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 310 mm |
| Šířka | 310 mm |
| Hmotnost | 4,9 kg |
| Výška balení | 236 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7 kg |
| Hloubka balení | 425 mm |
| Šířka balení | 420 mm |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LCD |
| Počet na paletě | 6 kusů |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Počet vrstev na paletě | 3 kusů |
| Množství na vrstvu | 2 kusů |
| Množství na kontejner (20stopový) | 520 kusů |
| Množství na kontejner (40stopový) | 1080 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fryers |
|---|---|
| EAN: | 3045380026797 |
| Typ produktu: | Horkovzdušná fritéza |
| Kapacita fritézy: | 1,2 kg |
| Funkce pečení: | Ano |
| Funkce smažení: | Ano |
| Digitální časovač: | Ano |
| Přednastavené programy: | Ano |
| Příkon: | 2200 W |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Úchyty: | Ano |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Příslušenství lze mýt v myčce: | Ano |
| Umístění přístroje: | Samostatné |
| Skleněný průzor: | Ano |
| Barva kontrolního panelu: | Černá |
| Vyjímatelná miska: | Ano |
| Typ konstrukce: | Samostarný |
| Chlazený úchyt: | Ano |
| Počet ohřívacích prvků: | 2 |
| Výška: | 190 mm |
| Hloubka: | 310 mm |
| Šířka: | 310 mm |
| Hmotnost: | 4,9 kg |
| Výška balení: | 236 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 7 kg |
| Hloubka balení: | 425 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Typ displeje: | LCD |
| Počet na paletě: | 6 kusů |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Počet vrstev na paletě: | 3 kusů |
| Množství na vrstvu: | 2 kusů |
| Množství na kontejner (20stopový): | 520 kusů |
| Množství na kontejner (40stopový): | 1080 kusů |
