Bosch Serie 6 MAFS2671B fritovací hrnec Samostarný 7,2 l Samostatné 1800 W Horkovzdušná fritéza Černá
Kód: AGDBOSFRY0002Detailní popis produktu
Bosch Serie 6 MAFS2671B fritovací hrnec Samostarný 7,2 l Samostatné 1800 W Horkovzdušná fritéza Černá| Kapacita | 7,2 l |
| Typ produktu | Horkovzdušná fritéza |
| Teplota (min) | 40 °C |
| Funkce uchování teploty | Ano |
| Počet programů | 8 |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Teplota (max) | 200 °C |
| Počet osob | 5 člověk/lidí |
| Funkce pečení | Ano |
| Funkce smažení | Ano |
| Digitální časovač | Ano |
| Kapacita fritézy | 1,8 kg |
| Přednastavené programy | Ano |
| Trvání funkce udržení teploty | 0,5 h |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Příkon | 1800 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Typ konektoru | Typ F |
| Barva | Černá |
| Vyjímatelná miska | Ano |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Odnímatelná rukojeť | Ano |
| Typ konstrukce | Samostarný |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Nepřilnavý povrch | Ano |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Délka šňůry | 0,9 m |
| Umístění přístroje | Samostatné |
| Skleněný průzor | Ano |
| Odizolovaný plášť | Ano |
| Barva kontrolního panelu | Černá |
| Počet fritovacích košů | 1 |
| Šířka | 309 mm |
| Výška | 314 mm |
| Hmotnost | 6,4 kg |
| Hloubka | 388 mm |
| Šířka balení | 365 mm |
| Výška balení | 381 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7,94 kg |
| Hloubka balení | 365 mm |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Grilovací mřížka | Ano |
| Vestavěný displej | Ano |
| Signál připravenosti | Ano |
| Kontrolka | Ano |
| Množství na vrstvu | 30 kusů |
| Hloubka netto palety | 120 cm |
| Šířka netto palety | 80 cm |
| Výška netto palety | 2,17 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fryers |
|---|---|
| EAN: | 4242005535651 |
| Kapacita: | 7,2 l |
| Typ produktu: | Horkovzdušná fritéza |
| Teplota (min): | 40 °C |
| Funkce uchování teploty: | Ano |
| Počet programů: | 8 |
| Nastavitelný termostat: | Ano |
| Teplota (max): | 200 °C |
| Počet osob: | 5 člověk/lidí |
| Funkce pečení: | Ano |
| Funkce smažení: | Ano |
| Digitální časovač: | Ano |
| Kapacita fritézy: | 1,8 kg |
| Přednastavené programy: | Ano |
| Trvání funkce udržení teploty: | 0,5 h |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Příkon: | 1800 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Typ konektoru: | Typ F |
| Barva: | Černá |
| Vyjímatelná miska: | Ano |
| Úložný prostor pro kabel: | Ano |
| Odnímatelná rukojeť: | Ano |
| Typ konstrukce: | Samostarný |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Nepřilnavý povrch: | Ano |
| Příslušenství lze mýt v myčce: | Ano |
| Protiskluzové nožky: | Ano |
| Délka šňůry: | 0,9 m |
| Umístění přístroje: | Samostatné |
| Skleněný průzor: | Ano |
| Odizolovaný plášť: | Ano |
| Barva kontrolního panelu: | Černá |
| Počet fritovacích košů: | 1 |
| Šířka: | 309 mm |
| Výška: | 314 mm |
| Hmotnost: | 6,4 kg |
| Hloubka: | 388 mm |
| Šířka balení: | 365 mm |
| Výška balení: | 381 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 7,94 kg |
| Hloubka balení: | 365 mm |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Grilovací mřížka: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Signál připravenosti: | Ano |
| Kontrolka: | Ano |
| Množství na vrstvu: | 30 kusů |
| Hloubka netto palety: | 120 cm |
| Šířka netto palety: | 80 cm |
| Výška netto palety: | 2,17 m |
