Pračka Electrolux EW2F528WP
Kód: AGDELCPRW0228Detailní popis produktu
Pračka Electrolux EW2F528WP| Spotřeba | 1900 W |
| Spotřeba vody na cyklus | 43 l |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů | 47 kWh |
| Proud | 10 A |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Kapacita | 8 kg |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Skleněný průzor | Ano |
| Vestavěný displej | Ano |
| Délka přívodní hadice | 1,3 m |
| Barva dveří | Bílá |
| Délka šňůry | 1,4 m |
| Typ displeje | LED |
| Typ dávkovací nádržky | 3-way |
| Uchycení dveří | Levý |
| Barva | Bílá |
| Objem bubnu | 53 l |
| Délka výpustní hadice | 1,97 m |
| Typ ovládání | Knoflíky, Otočné |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Hloubka | 547 mm |
| Šířka | 596 mm |
| Výška | 847 mm |
| Mycí programy | Umělé hmoty, Hygiena, Vlna/hedvábí, Odstřeďování a odčerpávání, Svrchní oděvy, Vlna, Sport, Čištění bubnu, Opláchnutí, Eco 40-60°C, Džíny, Rychlý, Bavlna, Delikátní |
| Funkce AutoSense | Ano |
| Nastavitelný počet otáček odstředění | Ano |
| Maximální rychlost odstřeďování | 1200 RPM |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Úroveň hluku (při točení) | 74 dB |
| Účinnost odstřeďování | B |
| Kapacita bubnu | 8 kg |
| Máchání | Ano |
| Ochrana proti přetečení | Ano |
| Třída hlukových emisí | B |
| Zbývající čas indikace | Ano |
| Nastavitelné nohy | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
| Varování | Uchovávejte zařízení mimo dosah vodních zdrojů, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Nepokoušejte se opravovat ani otevírat kryt sami, mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem., Vždy používejte zařízení podle pokynů, abyste předešli riziku poškození nebo požáru. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2304278 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 7333394127378 |
| Spotřeba: | 1900 W |
| Spotřeba vody na cyklus: | 43 l |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů: | 47 kWh |
| Proud: | 10 A |
| Vstupní střídavé napětí: | 230 V |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Třída energetické účinnosti: | A |
| Kapacita: | 8 kg |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Skleněný průzor: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Délka přívodní hadice: | 1,3 m |
| Barva dveří: | Bílá |
| Délka šňůry: | 1,4 m |
| Typ displeje: | LED |
| Typ dávkovací nádržky: | 3-way |
| Uchycení dveří: | Levý |
| Barva: | Bílá |
| Objem bubnu: | 53 l |
| Délka výpustní hadice: | 1,97 m |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Otočné |
| Systém vkládání: | Přední plnění |
| Hloubka: | 547 mm |
| Šířka: | 596 mm |
| Výška: | 847 mm |
| Mycí programy: | Umělé hmoty, Hygiena, Vlna/hedvábí, Odstřeďování a odčerpávání, Svrchní oděvy, Vlna, Sport, Čištění bubnu, Opláchnutí, Eco 40-60°C, Džíny, Rychlý, Bavlna, Delikátní |
| Funkce AutoSense: | Ano |
| Nastavitelný počet otáček odstředění: | Ano |
| Maximální rychlost odstřeďování: | 1200 RPM |
| Časovač odloženého startu: | Ano |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Úroveň hluku (při točení): | 74 dB |
| Účinnost odstřeďování: | B |
| Kapacita bubnu: | 8 kg |
| Máchání: | Ano |
| Ochrana proti přetečení: | Ano |
| Třída hlukových emisí: | B |
| Zbývající čas indikace: | Ano |
| Nastavitelné nohy: | Ano |
| Dětský zámek: | Ano |
| Varování: | Uchovávejte zařízení mimo dosah vodních zdrojů, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Nepokoušejte se opravovat ani otevírat kryt sami, mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem., Vždy používejte zařízení podle pokynů, abyste předešli riziku poškození nebo požáru. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2304278 |
