Pračka BOSCH WGG244ZCPL
Kód: AGDBOSPRW0281Detailní popis produktu
Pračka BOSCH WGG244ZCPL| Energetická spotřeba na 100 cyklů | 49 kWh |
| Spotřeba | 2300 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Proud | 10 A |
| Typ displeje | LED |
| Uchycení dveří | Levý |
| Skleněný průzor | Ano |
| Osvětlení displeje | Ano |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Vestavěný displej | Ano |
| Barva | Stříbrná |
| Typ ovládání | Otočné |
| Barva dveří | Černá |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Výška | 845 mm |
| Šířka | 598 mm |
| Hloubka | 590 mm |
| Účinnost odstřeďování | B |
| Třída hlukových emisí | A |
| Mycí programy | Snadné žehlení, Rotace, Bavlna, Delikátní, Předmytí, Eco 40-60, Praní ve studené vodě (15 °C), Rychlých 15 minut, Vlna, Sport, Opláchnutí, Ruční praní, Rychlých 30 min, Mix, Umělé hmoty, Hygiena |
| Odložený start | 24 h |
| Zvýšená hladina vody (Water Plus) | Ano |
| Maximální otáčky | 1400 ot/min |
| Kapacita bubnu | 9 kg |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Úroveň hluku (při točení) | 71 dB |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
| Varování | Uchovávejte zařízení mimo dosah vodních zdrojů, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Vždy používejte zařízení podle pokynů, abyste předešli riziku poškození nebo požáru., Nepokoušejte se opravovat ani otevírat kryt sami, mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2244588 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 4242005534463 |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů: | 49 kWh |
| Spotřeba: | 2300 W |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Třída energetické účinnosti: | A |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Proud: | 10 A |
| Typ displeje: | LED |
| Uchycení dveří: | Levý |
| Skleněný průzor: | Ano |
| Osvětlení displeje: | Ano |
| Systém vkládání: | Přední plnění |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Typ ovládání: | Otočné |
| Barva dveří: | Černá |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Výška: | 845 mm |
| Šířka: | 598 mm |
| Hloubka: | 590 mm |
| Účinnost odstřeďování: | B |
| Třída hlukových emisí: | A |
| Mycí programy: | Snadné žehlení, Rotace, Bavlna, Delikátní, Předmytí, Eco 40-60, Praní ve studené vodě (15 °C), Rychlých 15 minut, Vlna, Sport, Opláchnutí, Ruční praní, Rychlých 30 min, Mix, Umělé hmoty, Hygiena |
| Odložený start: | 24 h |
| Zvýšená hladina vody (Water Plus): | Ano |
| Maximální otáčky: | 1400 ot/min |
| Kapacita bubnu: | 9 kg |
| Časovač odloženého startu: | Ano |
| Úroveň hluku (při točení): | 71 dB |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Dětský zámek: | Ano |
| Varování: | Uchovávejte zařízení mimo dosah vodních zdrojů, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Vždy používejte zařízení podle pokynů, abyste předešli riziku poškození nebo požáru., Nepokoušejte se opravovat ani otevírat kryt sami, mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2244588 |
