Pračka BOSCH WGB256A2PL
Kód: AGDBOSPRW0279Detailní popis produktu
Pračka BOSCH WGB256A2PL| Energetická spotřeba na 100 cyklů | 35kwh |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Spotřeba vody na cyklus | 48 l |
| Otevírání dveří | Boční otevírání |
| Typ displeje | LED |
| Vestavěný displej | Ano |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Barva dveří | Bílá, Průhledná |
| Skleněný průzor | Ano |
| Barva | Bílá |
| Uchycení dveří | Levý |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Typ dveří | Temperované sklo |
| Výška | 845 mm |
| Hloubka | 599 mm |
| Šířka | 598 mm |
| Hmotnost | 73,5 kg |
| Maximální otáčky | 1600 ot/min |
| Úroveň hluku (při točení) | 72 dB |
| Kapacita bubnu | 10 kg |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Podporované aplikace pro ovládání | Home Connect |
| Zámek předčasného otevření dveří | Ano |
| Zbývající čas indikace | Ano |
| Varování | Vždy používejte zařízení podle pokynů, abyste předešli riziku poškození nebo požáru., Uchovávejte zařízení mimo dosah vodních zdrojů, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Nepokoušejte se opravovat ani otevírat kryt sami, mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem. |
| Prací technologie Bosch | ActiveWater™ Plus, SpeedPerfect, AntiVibration Design, EcoSilence Drive™, VarioDrum |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1985923 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 4242005493920 |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů: | 35kwh |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Třída energetické účinnosti: | A |
| Spotřeba vody na cyklus: | 48 l |
| Otevírání dveří: | Boční otevírání |
| Typ displeje: | LED |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Barva dveří: | Bílá, Průhledná |
| Skleněný průzor: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Uchycení dveří: | Levý |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Systém vkládání: | Přední plnění |
| Typ dveří: | Temperované sklo |
| Výška: | 845 mm |
| Hloubka: | 599 mm |
| Šířka: | 598 mm |
| Hmotnost: | 73,5 kg |
| Maximální otáčky: | 1600 ot/min |
| Úroveň hluku (při točení): | 72 dB |
| Kapacita bubnu: | 10 kg |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Podporované aplikace pro ovládání: | Home Connect |
| Zámek předčasného otevření dveří: | Ano |
| Zbývající čas indikace: | Ano |
| Varování: | Vždy používejte zařízení podle pokynů, abyste předešli riziku poškození nebo požáru., Uchovávejte zařízení mimo dosah vodních zdrojů, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Nepokoušejte se opravovat ani otevírat kryt sami, mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem. |
| Prací technologie Bosch: | ActiveWater™ Plus, SpeedPerfect, AntiVibration Design, EcoSilence Drive™, VarioDrum |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 1985923 |
