Pračka BEKO BM1WFU37225WW
Kód: AGDBEKPRW0154Detailní popis produktu
Pračka BEKO BM1WFU37225WW| Nastavitelná teplota | Ano |
| Ochrana před povodněmi | Interní |
| Zámek předčasného otevření dveří | Ano |
| Rodičovský zámek (ovládací panel) | Ano |
| Rovnoměrné rozložení zatížení | Ano |
| Kontrola pěny | Ano |
| Automatizace praní prádla | Ano |
| Zpoždění startu | Ano |
| Ukazatel pokroku programu | Ano |
| Technologie automatického vážení | Ano |
| Regulace rychlosti otáčení | Ano |
| Další funkce | Předpírka, start/pauza, volba typu skvrn, volba stupně znečištění |
| Třída energetické účinnosti | B |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů | 51 kWh |
| Spotřeba vody na cyklus | 43 l |
| Barva | Bílá |
| Vestavěný displej | LED |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Kapacita bubnu | 7 kg |
| Typ ovládání | Číselník, tlačítka |
| Uchycení dveří | Levý |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Barva dveří | Bílá |
| Výška | 850 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Maximální doba cyklu | 207 min |
| Úroveň hluku (při točení) | 74 dB |
| Počet programů | 15 |
| Třída hlukových emisí | B |
| Účinnost odstřeďování | B |
| Maximální rychlost odstřeďování | 1400 RPM |
| Varování | Nepokoušejte se opravovat ani otevírat kryt sami, mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem., Uchovávejte zařízení mimo dosah vodních zdrojů, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1840753 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 8690842670428 |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Ochrana před povodněmi: | Interní |
| Zámek předčasného otevření dveří: | Ano |
| Rodičovský zámek (ovládací panel): | Ano |
| Rovnoměrné rozložení zatížení: | Ano |
| Kontrola pěny: | Ano |
| Automatizace praní prádla: | Ano |
| Zpoždění startu: | Ano |
| Ukazatel pokroku programu: | Ano |
| Technologie automatického vážení: | Ano |
| Regulace rychlosti otáčení: | Ano |
| Další funkce: | Předpírka, start/pauza, volba typu skvrn, volba stupně znečištění |
| Třída energetické účinnosti: | B |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů: | 51 kWh |
| Spotřeba vody na cyklus: | 43 l |
| Barva: | Bílá |
| Vestavěný displej: | LED |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Kapacita bubnu: | 7 kg |
| Typ ovládání: | Číselník, tlačítka |
| Uchycení dveří: | Levý |
| Systém vkládání: | Přední plnění |
| Barva dveří: | Bílá |
| Výška: | 850 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 500 mm |
| Maximální doba cyklu: | 207 min |
| Úroveň hluku (při točení): | 74 dB |
| Počet programů: | 15 |
| Třída hlukových emisí: | B |
| Účinnost odstřeďování: | B |
| Maximální rychlost odstřeďování: | 1400 RPM |
| Varování: | Nepokoušejte se opravovat ani otevírat kryt sami, mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem., Uchovávejte zařízení mimo dosah vodních zdrojů, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 1840753 |
