PRAČKA AMICA WA0S610DO
Kód: AGDAMIPRW0091Detailní popis produktu
PRAČKA AMICA WA0S610DO| Třída energetické účinnosti | D |
| Spotřeba vody na cyklus | 43 l |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů | 64 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Otevírání dveří | Boční otevírání |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Uchycení dveří | Levý |
| Typ ovládání | Knoflíky, Otočné |
| Skleněný průzor | Ano |
| Vestavěný displej | Ne |
| Barva | Bílá |
| Barva dveří | Bílá |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 850 mm |
| Šířka | 595 mm |
| Počet programů | 16 |
| Nastavitelný počet otáček odstředění | Ano |
| Doba cyklu | 198 min |
| Maximální otáčky | 1000 ot/min |
| Mycí programy | Eco 40-60, Čištění bubnu, Rotace, Mix, Umělé hmoty, Hygiena, Bavlna 20 °C, Sport, Rychlých 30 min, Občerstvení 15', Opláchnutí, Bavlna, Delikátní, Baby Pro, 40°C |
| Hlučnost | 79 dB |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Ochrana proti přetečení | Ano |
| Technologie specifické pro značku | Pára |
| Kapacita bubnu | 6 kg |
| Třída hlukových emisí | C |
| Účinnost odstřeďování | C |
| Maximální prací teplota | 90 °C |
| Dětský zámek | Ano |
| Zpoždění startu | Ano |
| Varování | Nepokoušejte se opravovat ani otevírat kryt sami, mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1717155 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 5906006942991 |
| Třída energetické účinnosti: | D |
| Spotřeba vody na cyklus: | 43 l |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů: | 64 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Otevírání dveří: | Boční otevírání |
| Systém vkládání: | Přední plnění |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Uchycení dveří: | Levý |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Otočné |
| Skleněný průzor: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Barva: | Bílá |
| Barva dveří: | Bílá |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 850 mm |
| Šířka: | 595 mm |
| Počet programů: | 16 |
| Nastavitelný počet otáček odstředění: | Ano |
| Doba cyklu: | 198 min |
| Maximální otáčky: | 1000 ot/min |
| Mycí programy: | Eco 40-60, Čištění bubnu, Rotace, Mix, Umělé hmoty, Hygiena, Bavlna 20 °C, Sport, Rychlých 30 min, Občerstvení 15', Opláchnutí, Bavlna, Delikátní, Baby Pro, 40°C |
| Hlučnost: | 79 dB |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Ochrana proti přetečení: | Ano |
| Technologie specifické pro značku: | Pára |
| Kapacita bubnu: | 6 kg |
| Třída hlukových emisí: | C |
| Účinnost odstřeďování: | C |
| Maximální prací teplota: | 90 °C |
| Dětský zámek: | Ano |
| Zpoždění startu: | Ano |
| Varování: | Nepokoušejte se opravovat ani otevírat kryt sami, mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 1717155 |
