MPM‑5814‑PH‑47 Automatická pračka bílá
Kód: AGDMPMPRW0024Detailní popis produktu
MPM‑5814‑PH‑47 Automatická pračka bílá| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Barva | Černá, Bílá |
| Uchycení dveří | Pravý |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky, Knoflík |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Výška | 850 mm |
| Hloubka | 540 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Mycí programy | Eco 40-60°C, Rotace, Máchání a odstřeďování, Antialergické, Rychlých 15 minut, Bavlna, Dětský program s párem, Tmavé barvy / Džíny, Čištění bubnu, 20°C, Přikrývka, Mix, Vlna, Sport |
| Kapacita bubnu | 8 kg |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Rychlost odstředění | 1400 ot/min |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Dětský zámek | Ano |
| Varování | Nepokoušejte se opravovat ani otevírat kryt sami, mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem., Uchovávejte zařízení mimo dosah vodních zdrojů, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Vždy používejte zařízení podle pokynů, abyste předešli riziku poškození nebo požáru. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 5903151093738 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Barva: | Černá, Bílá |
| Uchycení dveří: | Pravý |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Knoflík |
| Systém vkládání: | Přední plnění |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Výška: | 850 mm |
| Hloubka: | 540 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Mycí programy: | Eco 40-60°C, Rotace, Máchání a odstřeďování, Antialergické, Rychlých 15 minut, Bavlna, Dětský program s párem, Tmavé barvy / Džíny, Čištění bubnu, 20°C, Přikrývka, Mix, Vlna, Sport |
| Kapacita bubnu: | 8 kg |
| Časovač odloženého startu: | Ano |
| Rychlost odstředění: | 1400 ot/min |
| Třída energetické účinnosti: | A |
| Dětský zámek: | Ano |
| Varování: | Nepokoušejte se opravovat ani otevírat kryt sami, mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem., Uchovávejte zařízení mimo dosah vodních zdrojů, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Vždy používejte zařízení podle pokynů, abyste předešli riziku poškození nebo požáru. |
