BEKO BM1WFU38225WW pračka b100 8kg 1200 otáček za minutu AquaWave White
Kód: AGDBEKPRW0151Detailní popis produktu
BEKO BM1WFU38225WW pračka b100 8kg 1200 otáček za minutu AquaWave White| Třída energetické účinnosti | B |
| Spotřeba vody při praní | 47 l |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů | 54 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Typ ovládání | Elektronické ovládání |
| Barva | Bílá |
| Typ motoru | Invertorový motor |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Barva dveří | Bílá |
| Materiál bubnu | Nerezová ocel |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Skleněný průzor | Ano |
| Vestavěný displej | Ano |
| Uchycení dveří | Levý |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 518 mm |
| Výška | 845 mm |
| Hmotnost včetně balení | 67 kg |
| Funkce vaření v páře | Ano |
| Maximální doba cyklu | 218 min |
| Třída hlukových emisí | B |
| Úroveň hluku (při točení) | 74 dB |
| Účinnost odstřeďování | B |
| Čištění bubnu | Ano |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Kapacita bubnu | 8 kg |
| Počet programů | 15 |
| Maximální rychlost odstřeďování | 1200 RPM |
| Mycí programy | Opláchnutí, Eco 40-60°C, Rychlý, Předmytí, Ruční/vlna, Čištění bubnu, StainExpert, Studený, Mix, Umělé hmoty, Hygiena, Super rychlý, Odstřeďování a odčerpávání, Bavlna, Delikátní, Košile, Tmavé barvy / Džíny |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Samočisticí | Ano |
| Zbývající čas indikace | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
| Varování | Nepokoušejte se opravovat ani otevírat kryt sami, mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 8690842667886 |
| Třída energetické účinnosti: | B |
| Spotřeba vody při praní: | 47 l |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů: | 54 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Typ ovládání: | Elektronické ovládání |
| Barva: | Bílá |
| Typ motoru: | Invertorový motor |
| Systém vkládání: | Přední plnění |
| Barva dveří: | Bílá |
| Materiál bubnu: | Nerezová ocel |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Skleněný průzor: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Uchycení dveří: | Levý |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 518 mm |
| Výška: | 845 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 67 kg |
| Funkce vaření v páře: | Ano |
| Maximální doba cyklu: | 218 min |
| Třída hlukových emisí: | B |
| Úroveň hluku (při točení): | 74 dB |
| Účinnost odstřeďování: | B |
| Čištění bubnu: | Ano |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Kapacita bubnu: | 8 kg |
| Počet programů: | 15 |
| Maximální rychlost odstřeďování: | 1200 RPM |
| Mycí programy: | Opláchnutí, Eco 40-60°C, Rychlý, Předmytí, Ruční/vlna, Čištění bubnu, StainExpert, Studený, Mix, Umělé hmoty, Hygiena, Super rychlý, Odstřeďování a odčerpávání, Bavlna, Delikátní, Košile, Tmavé barvy / Džíny |
| Tlačítko zap/vyp: | Ano |
| Samočisticí: | Ano |
| Zbývající čas indikace: | Ano |
| Dětský zámek: | Ano |
| Varování: | Nepokoušejte se opravovat ani otevírat kryt sami, mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem. |
