Kombinovaná chladnička s mrazničkou AMICA FD2015.4(E)
Kód: AGDAMILOW0174Detailní popis produktu
Kombinovaná chladnička s mrazničkou AMICA FD2015.4(E)| Frekvence pohybové interpolace | 50 Hz |
| Roční spotřeba energie | 179.95 kWh |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Vstupní napětí | 220 - 240 V |
| Materiál polic | Temperované sklo |
| Možnost změny směru otevírání dveří | Ano |
| Materiál konektoru | Euro |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Barva | Bílá |
| Počet dvířek | 2 dveře/dveří |
| Chladicí prostředek | R600a |
| Hloubka | 570 mm |
| Výška | 1230 mm |
| Šířka | 540 mm |
| Hmotnost | 35 kg |
| Vnitřní kapacita | 167 l |
| Tichý provoz | Ano |
| Klimatická třída | N-ST |
| Třída hlukových emisí | C |
| Doba uložení při výpadku proudu | 12 h |
| Hlučnost | 40 dB |
| Čistá kapacita chladničky | 126 l |
| Oboustranné dveře chladničky | 3 |
| Osvětlovací LED | Ano |
| Počet přihrádek/košů chladničky | 3 |
| Počet zásuvek na zeleninu | 1 |
| Přihrádka na vajíčka | Ano |
| Umístění mrazáku | Umístěný nahoře |
| Čistá kapacita mrazáku | 41 l |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování | Výrobek není vhodný pro venkovní použití nebo vystavení extrémním povětrnostním podmínkám., Neotevírejte ani se nepokoušejte opravovat součásti obsahující chladiva. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Freestanding refrigerator-freezers (refrigerators) |
|---|---|
| EAN: | 5906006943516 |
| Frekvence pohybové interpolace: | 50 Hz |
| Roční spotřeba energie: | 179.95 kWh |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Vstupní napětí: | 220 - 240 V |
| Materiál polic: | Temperované sklo |
| Možnost změny směru otevírání dveří: | Ano |
| Materiál konektoru: | Euro |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Barva: | Bílá |
| Počet dvířek: | 2 dveře/dveří |
| Chladicí prostředek: | R600a |
| Hloubka: | 570 mm |
| Výška: | 1230 mm |
| Šířka: | 540 mm |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Vnitřní kapacita: | 167 l |
| Tichý provoz: | Ano |
| Klimatická třída: | N-ST |
| Třída hlukových emisí: | C |
| Doba uložení při výpadku proudu: | 12 h |
| Hlučnost: | 40 dB |
| Čistá kapacita chladničky: | 126 l |
| Oboustranné dveře chladničky: | 3 |
| Osvětlovací LED: | Ano |
| Počet přihrádek/košů chladničky: | 3 |
| Počet zásuvek na zeleninu: | 1 |
| Přihrádka na vajíčka: | Ano |
| Umístění mrazáku: | Umístěný nahoře |
| Čistá kapacita mrazáku: | 41 l |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování: | Výrobek není vhodný pro venkovní použití nebo vystavení extrémním povětrnostním podmínkám., Neotevírejte ani se nepokoušejte opravovat součásti obsahující chladiva. |
