Gorenje RK4182PS4 lednice/mrazák Stojací 269 l E Stříbrná
Kód: AGDGJELOW0127Detailní popis produktu
Gorenje RK4182PS4 lednice/mrazák Stojací 269 l E Stříbrná| Roční spotřeba energie | 210 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Spotřeba energie | 0,559 kWh/24h |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Vestavěný displej | Ne |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Chladicí médium | R600A |
| Oboustranné dveře | Ano |
| Uchycení dveří | Pravý |
| Barva | Stříbrná |
| Materiál polic | Sklo |
| Hloubka | 557 mm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnost | 53 kg |
| Šířka balení | 580 mm |
| Hmotnost včetně balení | 58 kg |
| Hloubka balení | 580 mm |
| Výška balení | 1869 mm |
| Ledovač | Ne |
| Maximální provozní teplota | 43 °C |
| Vnitřní objem | 269 l |
| Celkový objem | 277 l |
| Hlučnost | 39 dB |
| Minimální provozní teplota | 16 °C |
| Třída hlukových emisí | C |
| Klimatická třída | N-T |
| Nastavitelné nohy | Ano |
| Otočná kolečka | Ano |
| Alarm otevřených dveří | Ne |
| Typ lampy | LED |
| Počet přihrádek/košů chladničky | 4 |
| Vnitřní osvětlení ledničky | Ano |
| Počet zásuvek na zeleninu | 1 |
| Automatické odmrazování (chladnička) | Ano |
| Hrubá kapacita chladničky | 200 l |
| Oboustranné dveře chladničky | 4 |
| Čistá kapacita chladničky | 198 l |
| Doba uložení při výpadku proudu | 15 h |
| Čistá kapacita mrazáku | 71 l |
| Osvětlení vnitřku mrazáku | Ne |
| Miska na ledové kostky | Ano |
| Hrubá kapacita mrazáku | 77 l |
| Umístění mrazáku | Spodní |
| Mrazicí výkon | 3 kg/24h |
| Počet poliček/zásuvek v mrazáku | 3 |
| Automatické odmrazování (mrazák) | Ne |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování | Neskladujte v blízkosti zdrojů tepla a ohně., Výrobek není vhodný pro venkovní použití nebo vystavení extrémním povětrnostním podmínkám., Neotevírejte ani se nepokoušejte opravovat součásti obsahující chladiva. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 311399 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Freestanding refrigerator-freezers (refrigerators) |
|---|---|
| EAN: | 3838782408465 |
| Roční spotřeba energie: | 210 kWh |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Spotřeba energie: | 0,559 kWh/24h |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Chladicí médium: | R600A |
| Oboustranné dveře: | Ano |
| Uchycení dveří: | Pravý |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál polic: | Sklo |
| Hloubka: | 557 mm |
| Šířka: | 550 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnost: | 53 kg |
| Šířka balení: | 580 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 58 kg |
| Hloubka balení: | 580 mm |
| Výška balení: | 1869 mm |
| Ledovač: | Ne |
| Maximální provozní teplota: | 43 °C |
| Vnitřní objem: | 269 l |
| Celkový objem: | 277 l |
| Hlučnost: | 39 dB |
| Minimální provozní teplota: | 16 °C |
| Třída hlukových emisí: | C |
| Klimatická třída: | N-T |
| Nastavitelné nohy: | Ano |
| Otočná kolečka: | Ano |
| Alarm otevřených dveří: | Ne |
| Typ lampy: | LED |
| Počet přihrádek/košů chladničky: | 4 |
| Vnitřní osvětlení ledničky: | Ano |
| Počet zásuvek na zeleninu: | 1 |
| Automatické odmrazování (chladnička): | Ano |
| Hrubá kapacita chladničky: | 200 l |
| Oboustranné dveře chladničky: | 4 |
| Čistá kapacita chladničky: | 198 l |
| Doba uložení při výpadku proudu: | 15 h |
| Čistá kapacita mrazáku: | 71 l |
| Osvětlení vnitřku mrazáku: | Ne |
| Miska na ledové kostky: | Ano |
| Hrubá kapacita mrazáku: | 77 l |
| Umístění mrazáku: | Spodní |
| Mrazicí výkon: | 3 kg/24h |
| Počet poliček/zásuvek v mrazáku: | 3 |
| Automatické odmrazování (mrazák): | Ne |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování: | Neskladujte v blízkosti zdrojů tepla a ohně., Výrobek není vhodný pro venkovní použití nebo vystavení extrémním povětrnostním podmínkám., Neotevírejte ani se nepokoušejte opravovat součásti obsahující chladiva. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 311399 |
