Chladnička MPM-46-CJ-07 bílá, objem 45 l, výška 50 cm, šířka 45 cm
Kód: AGDMPMLOW0177Detailní popis produktu
Chladnička MPM-46-CJ-07 bílá, objem 45 l, výška 50 cm, šířka 45 cm| Třída energetické účinnosti | E |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Roční spotřeba energie | 80 kWh |
| Odkapávací miska | Ano |
| Nastavitelné nohy | Ano |
| Uchycení dveří | Levý/pravý |
| Oboustranné dveře | Ano |
| Barva | Bílá |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Vestavěný displej | Ne |
| Výška | 500 mm |
| Hmotnost včetně balení | 15 kg |
| Hloubka | 468 mm |
| Hmotnost | 14 kg |
| Šířka | 445 mm |
| Klimatická třída | SN-N-ST-T |
| Vnitřní objem | 45 l |
| Chladicí prostředek | R600a |
| Třída hlukových emisí | C |
| Hlučnost | 39 dB |
| Počet polic na dveřích chladničky | 2 |
| Automatické odmrazování (chladnička) | Ne |
| Počet přihrádek/košů chladničky | 1 |
| Varování | Neskladujte v blízkosti zdrojů tepla a ohně., Výrobek není vhodný pro venkovní použití nebo vystavení extrémním povětrnostním podmínkám., Neotevírejte ani se nepokoušejte opravovat součásti obsahující chladiva. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Freestanding refrigerator-freezers (refrigerators) |
|---|---|
| EAN: | 5903151045225 |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Vstupní střídavé napětí: | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Roční spotřeba energie: | 80 kWh |
| Odkapávací miska: | Ano |
| Nastavitelné nohy: | Ano |
| Uchycení dveří: | Levý/pravý |
| Oboustranné dveře: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Výška: | 500 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 15 kg |
| Hloubka: | 468 mm |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Šířka: | 445 mm |
| Klimatická třída: | SN-N-ST-T |
| Vnitřní objem: | 45 l |
| Chladicí prostředek: | R600a |
| Třída hlukových emisí: | C |
| Hlučnost: | 39 dB |
| Počet polic na dveřích chladničky: | 2 |
| Automatické odmrazování (chladnička): | Ne |
| Počet přihrádek/košů chladničky: | 1 |
| Varování: | Neskladujte v blízkosti zdrojů tepla a ohně., Výrobek není vhodný pro venkovní použití nebo vystavení extrémním povětrnostním podmínkám., Neotevírejte ani se nepokoušejte opravovat součásti obsahující chladiva. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
