Adler AD 8097 Volně stojící podstavná lednička Černá
Kód: AGDADLLOW0008Detailní popis produktu
Adler AD 8097 Volně stojící podstavná lednička Černá| Typ produktu | Lednička |
| Barva | Černá |
| Nastavitelné nohy | Ano |
| Ruční odmrazování | Ano |
| Typ ovládání trouby | Otočné |
| Vstupní napětí | 220-240 V |
| Frekvence pohybové interpolace | 50 - 60 Hz |
| Šířka | 470 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Výška | 632 mm |
| Hmotnost | 15,5 kg |
| Roční spotřeba energie | 81 kWh |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Hlučnost | 39 dB |
| Čistá kapacita chladničky | 58 l |
| Oboustranné dveře chladničky | 2 |
| Počet roštů | 2 police/polic |
| Varování | Neotevírejte ani se nepokoušejte opravovat součásti obsahující chladiva., Výrobek není vhodný pro venkovní použití nebo vystavení extrémním povětrnostním podmínkám., Neskladujte v blízkosti zdrojů tepla a ohně. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2235457 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Freestanding refrigerator-freezers (refrigerators) |
|---|---|
| EAN: | 5905575907745 |
| Typ produktu: | Lednička |
| Barva: | Černá |
| Nastavitelné nohy: | Ano |
| Ruční odmrazování: | Ano |
| Typ ovládání trouby: | Otočné |
| Vstupní napětí: | 220-240 V |
| Frekvence pohybové interpolace: | 50 - 60 Hz |
| Šířka: | 470 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Výška: | 632 mm |
| Hmotnost: | 15,5 kg |
| Roční spotřeba energie: | 81 kWh |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Hlučnost: | 39 dB |
| Čistá kapacita chladničky: | 58 l |
| Oboustranné dveře chladničky: | 2 |
| Počet roštů: | 2 police/polic |
| Varování: | Neotevírejte ani se nepokoušejte opravovat součásti obsahující chladiva., Výrobek není vhodný pro venkovní použití nebo vystavení extrémním povětrnostním podmínkám., Neskladujte v blízkosti zdrojů tepla a ohně. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2235457 |
