Teka MW FS20 WH Mikrovlnná trouba 20 l 700 W Černá, Bílá
Kód: AGDTKAKMW0006Detailní popis produktu
Teka MW FS20 WH Mikrovlnná trouba 20 l 700 W Černá, Bílá| Otočný talíř | Ano |
| Vnitřní kapacita | 20 l |
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Počet stupňů výkonu | 5 |
| Otevírání dveří | Boční otevírání |
| Velikost otočného talíře | 25,5 cm |
| Doba časovače | 35 min |
| Typ ovládání | Otočné |
| Výkon trouby | 700 W |
| Typ časovače | Mechanický |
| Časovač | Ano |
| Typ produktu | Samostatná mikrovlnná trouba |
| Vestavěný displej | Ne |
| Barva | Bílá, Černá |
| Spotřeba | 700 W |
| Výška | 258,2 mm |
| Hloubka | 357,5 mm |
| Hmotnost | 10,7 kg |
| Šířka | 439,5 mm |
| Varování | Neotevírejte kryt zařízení, riziko úrazu elektrickým proudem., Do jednotky neumisťujte kovové předměty., Nenechávejte spotřebič během používání bez dozoru. |
| Automatické rozmrazování | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Freestanding microwaves |
|---|---|
| EAN: | 8434778029291 |
| Otočný talíř: | Ano |
| Vnitřní kapacita: | 20 l |
| Umístění přístroje: | Pracovní deska |
| Počet stupňů výkonu: | 5 |
| Otevírání dveří: | Boční otevírání |
| Velikost otočného talíře: | 25,5 cm |
| Doba časovače: | 35 min |
| Typ ovládání: | Otočné |
| Výkon trouby: | 700 W |
| Typ časovače: | Mechanický |
| Časovač: | Ano |
| Typ produktu: | Samostatná mikrovlnná trouba |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Spotřeba: | 700 W |
| Výška: | 258,2 mm |
| Hloubka: | 357,5 mm |
| Hmotnost: | 10,7 kg |
| Šířka: | 439,5 mm |
| Varování: | Neotevírejte kryt zařízení, riziko úrazu elektrickým proudem., Do jednotky neumisťujte kovové předměty., Nenechávejte spotřebič během používání bez dozoru. |
| Automatické rozmrazování: | Ano |
