Amica AMGF20M1GS mikrovlnná trouba Pracovní deska Mikrovlnná trouba s grilem 20 l 700 W Černá, Stříbrná
Kód: AGDAMIKMW0054Detailní popis produktu
Amica AMGF20M1GS mikrovlnná trouba Pracovní deska Mikrovlnná trouba s grilem 20 l 700 W Černá, Stříbrná| Časovač | Ano |
| Počet stupňů výkonu | 5 |
| Typ produktu | Mikrovlnná trouba s grilem |
| Typ časovače | Mechanický |
| Výkon grilu | 900 W |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Otočný talíř | Ano |
| Doba časovače | 30 min |
| Barva dveří | Stříbrná, Černá |
| Vnitřní kapacita | 20 l |
| Výkon trouby | 700 W |
| Uchycení dveří | Levý |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Vestavěný displej | Ne |
| Typ ovládání | Otočné |
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Materiál interiéru | Nerezová ocel |
| Typ grilu | Křemíkový gril |
| Velikost otočného talíře | 2,45 cm |
| Vyjímatelný gril | Ano |
| Systém otevírání dvířek | Zatlačení |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Spotřeba | 1200 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Hloubka | 35,2 mm |
| Výška | 26,2 mm |
| Hmotnost | 11,3 kg |
| Šířka | 45,2 mm |
| Funkce uchování teploty | Ne |
| Vaření v páře | Ne |
| Konvekční vaření | Ne |
| Gril | Ano |
| Funkce grilování | Ano |
| Automatické rozmrazování | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Freestanding microwaves |
|---|---|
| EAN: | 5906006031343 |
| Časovač: | Ano |
| Počet stupňů výkonu: | 5 |
| Typ produktu: | Mikrovlnná trouba s grilem |
| Typ časovače: | Mechanický |
| Výkon grilu: | 900 W |
| Barva: | Černá, Stříbrná |
| Otočný talíř: | Ano |
| Doba časovače: | 30 min |
| Barva dveří: | Stříbrná, Černá |
| Vnitřní kapacita: | 20 l |
| Výkon trouby: | 700 W |
| Uchycení dveří: | Levý |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Typ ovládání: | Otočné |
| Umístění přístroje: | Pracovní deska |
| Materiál interiéru: | Nerezová ocel |
| Typ grilu: | Křemíkový gril |
| Velikost otočného talíře: | 2,45 cm |
| Vyjímatelný gril: | Ano |
| Systém otevírání dvířek: | Zatlačení |
| Vstupní střídavé napětí: | 230 V |
| Spotřeba: | 1200 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Hloubka: | 35,2 mm |
| Výška: | 26,2 mm |
| Hmotnost: | 11,3 kg |
| Šířka: | 45,2 mm |
| Funkce uchování teploty: | Ne |
| Vaření v páře: | Ne |
| Konvekční vaření: | Ne |
| Gril: | Ano |
| Funkce grilování: | Ano |
| Automatické rozmrazování: | Ano |
