Gorenje G600 FN619EABK6 Svislý mrazák Stojací 280 l E Černá
Kód: AGDGJEZAM0046Detailní popis produktu
Gorenje G600 FN619EABK6 Svislý mrazák Stojací 280 l E Černá| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Roční spotřeba energie | 247,39 kWh |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba | 70 W |
| Vestavěný displej | Ano |
| Materiál polic | Sklo |
| Oboustranné dveře | Ano |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Počet zásuvek mrazničky | 4 |
| Barva rukojeti | Nerezová ocel |
| Uchycení dveří | Pravý |
| Umístění displeje | Na dveřích |
| Chladicí médium | R600A |
| Typ produktu | Svislý mrazák |
| Barva | Černá |
| Počet poliček/zásuvek v mrazáku | 2 |
| Technologie převodníku | Ano |
| Typ displeje | LED |
| Hloubka | 663 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Hmotnost | 68 kg |
| Šířka | 595 mm |
| Výška balení | 1910 mm |
| Hmotnost včetně balení | 70 kg |
| Šířka balení | 640 mm |
| Hloubka balení | 775 mm |
| Čistá kapacita mrazáku | 280 l |
| Miska na ledové kostky | Ano |
| Mrazicí výkon | 12,6 kg/24h |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 43 °C |
| Chladicí systém | Ventilovaný |
| Klimatická třída | SN-T |
| Víceproudový vzduchový systém | Ano |
| Doba uložení při výpadku proudu | 11 h |
| Třída hlukových emisí | C |
| Rychlé zamrazení | Ano |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Automatické odmrazování (mrazák) | Ano |
| Beznámrazový systém | Ano |
| Počet hvězdiček | 4* |
| Hlučnost | 38 dB |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Nastavitelné nohy | Ano |
| Alarm otevřených dveří | Ano |
| Typ lampy | LED |
| Varování | Před čištěním je nutné mrazničku vyprázdnit a odpojit od napájení., Ujistěte se, že je jednotka správně připojena k napájení., Neblokujte větrací otvory mrazničky. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1273948 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Freestanding freezers |
|---|---|
| EAN: | 3838782643569 |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Roční spotřeba energie: | 247,39 kWh |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Spotřeba: | 70 W |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Materiál polic: | Sklo |
| Oboustranné dveře: | Ano |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Počet zásuvek mrazničky: | 4 |
| Barva rukojeti: | Nerezová ocel |
| Uchycení dveří: | Pravý |
| Umístění displeje: | Na dveřích |
| Chladicí médium: | R600A |
| Typ produktu: | Svislý mrazák |
| Barva: | Černá |
| Počet poliček/zásuvek v mrazáku: | 2 |
| Technologie převodníku: | Ano |
| Typ displeje: | LED |
| Hloubka: | 663 mm |
| Výška: | 1850 mm |
| Hmotnost: | 68 kg |
| Šířka: | 595 mm |
| Výška balení: | 1910 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 70 kg |
| Šířka balení: | 640 mm |
| Hloubka balení: | 775 mm |
| Čistá kapacita mrazáku: | 280 l |
| Miska na ledové kostky: | Ano |
| Mrazicí výkon: | 12,6 kg/24h |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 10 - 43 °C |
| Chladicí systém: | Ventilovaný |
| Klimatická třída: | SN-T |
| Víceproudový vzduchový systém: | Ano |
| Doba uložení při výpadku proudu: | 11 h |
| Třída hlukových emisí: | C |
| Rychlé zamrazení: | Ano |
| Nastavitelný termostat: | Ano |
| Automatické odmrazování (mrazák): | Ano |
| Beznámrazový systém: | Ano |
| Počet hvězdiček: | 4* |
| Hlučnost: | 38 dB |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Nastavitelné nohy: | Ano |
| Alarm otevřených dveří: | Ano |
| Typ lampy: | LED |
| Varování: | Před čištěním je nutné mrazničku vyprázdnit a odpojit od napájení., Ujistěte se, že je jednotka správně připojena k napájení., Neblokujte větrací otvory mrazničky. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 1273948 |
