Sporák BEKO FSE52321DBD
Kód: AGDBEKKWS0102Detailní popis produktu
Sporák BEKO FSE52321DBD| Kapacita plynové přípojky | 7900 W |
| Frekvence pohybové interpolace | 50 Hz |
| Celková elektrická energie | 2000 W |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Vstupní napětí | 220 - 240 V |
| Typ skladovací přihrádky | Skladovací zásuvka |
| Umístění skladovací přihrádky | Spodek |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Odnímatelné sklo dveří | Ano |
| Typ plynu | Zemní plyn |
| Vnitřní povrch | Smalt |
| Úložný prostor | Ano |
| Typ vodítek | Reliéfní |
| Typ ovládání | Otočné, Dotyk |
| Typ produktu | Volně stojící sporák |
| Barva | Černá |
| Typ displeje | LED |
| Časovač | Ano |
| Vestavěný displej | Ano |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hmotnost | 44 kg |
| Hloubka | 600 mm |
| Počet drátěných zásobníků | 1 |
| Počet standardních zásobníků | 1 |
| Varování | Během používání se mohou části povrchu přístroje zahřát., Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení., Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení. |
| Počet pecí | 1 |
| Počet pozic roštů | 5 |
| Otevírání dveří trouby | Vyklápěcí |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Čistá kapacita trouby | 55 l |
| Typ osvětlení | Halogen |
| Malý gril + cirkulace horkého vzduchu | Ano |
| Konvekční vaření | Ano |
| Vysávání | Pára |
| Zdroj napájení trouby | Elektrický |
| Vnitřní povrch trouby | Smalt |
| Rychlý ohřev Booster | Ano |
| Počet roštů | 2 police/polic |
| Spodní ohřev | Ano |
| Materiál dveří trouby | Sklo |
| Konvenční pečení | Ano |
| Funkce grilování | Ano |
| Zdroj varné zóny 1 | Plyn |
| Elektronické zapalování | Ano |
| Počet plynových varných zón | 4 zóna/zón |
| Výkon varné zóny 2 | 2000 W |
| Typ elektronického zážehu | Start tlačítkem |
| Ochrana proti zpětnému toku plynu | Ano |
| Umístění varné zóny 2 | Levá zadní část |
| Zdroj varné zóny 4 | Plyn |
| Typ varné zóny 4 | Střední |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vepředu |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Počet paralelně používaných varných zón | 4 |
| Typ varné zóny 3 | Malý |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vzadu |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Plyn |
| Zdroj varné zóny 3 | Plyn |
| Typ varné zóny 2 | Střední |
| Umístění varné zóny 1 | Levý přední |
| Výkon varné zóny 1 | 2900 W |
| Typ varné desky | Plynový |
| Výkon varné zóny 4 | 2000 W |
| Výkon varné zóny 3 | 1000 W |
| Typ varné zóny 1 | Velký |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 8690842211294 |
| Kapacita plynové přípojky: | 7900 W |
| Frekvence pohybové interpolace: | 50 Hz |
| Celková elektrická energie: | 2000 W |
| Třída energetické účinnosti: | A |
| Vstupní napětí: | 220 - 240 V |
| Typ skladovací přihrádky: | Skladovací zásuvka |
| Umístění skladovací přihrádky: | Spodek |
| Umístění ovládání: | Čelní |
| Odnímatelné sklo dveří: | Ano |
| Typ plynu: | Zemní plyn |
| Vnitřní povrch: | Smalt |
| Úložný prostor: | Ano |
| Typ vodítek: | Reliéfní |
| Typ ovládání: | Otočné, Dotyk |
| Typ produktu: | Volně stojící sporák |
| Barva: | Černá |
| Typ displeje: | LED |
| Časovač: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Šířka: | 500 mm |
| Výška: | 850 mm |
| Hmotnost: | 44 kg |
| Hloubka: | 600 mm |
| Počet drátěných zásobníků: | 1 |
| Počet standardních zásobníků: | 1 |
| Varování: | Během používání se mohou části povrchu přístroje zahřát., Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení., Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení. |
| Počet pecí: | 1 |
| Počet pozic roštů: | 5 |
| Otevírání dveří trouby: | Vyklápěcí |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Čistá kapacita trouby: | 55 l |
| Typ osvětlení: | Halogen |
| Malý gril + cirkulace horkého vzduchu: | Ano |
| Konvekční vaření: | Ano |
| Vysávání: | Pára |
| Zdroj napájení trouby: | Elektrický |
| Vnitřní povrch trouby: | Smalt |
| Rychlý ohřev Booster: | Ano |
| Počet roštů: | 2 police/polic |
| Spodní ohřev: | Ano |
| Materiál dveří trouby: | Sklo |
| Konvenční pečení: | Ano |
| Funkce grilování: | Ano |
| Zdroj varné zóny 1: | Plyn |
| Elektronické zapalování: | Ano |
| Počet plynových varných zón: | 4 zóna/zón |
| Výkon varné zóny 2: | 2000 W |
| Typ elektronického zážehu: | Start tlačítkem |
| Ochrana proti zpětnému toku plynu: | Ano |
| Umístění varné zóny 2: | Levá zadní část |
| Zdroj varné zóny 4: | Plyn |
| Typ varné zóny 4: | Střední |
| Umístění varné zóny 3: | Vpravo vepředu |
| Počet varných zón: | 4 zóna/zón |
| Počet paralelně používaných varných zón: | 4 |
| Typ varné zóny 3: | Malý |
| Umístění varné zóny 4: | Vpravo vzadu |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: | Plyn |
| Zdroj varné zóny 3: | Plyn |
| Typ varné zóny 2: | Střední |
| Umístění varné zóny 1: | Levý přední |
| Výkon varné zóny 1: | 2900 W |
| Typ varné desky: | Plynový |
| Výkon varné zóny 4: | 2000 W |
| Výkon varné zóny 3: | 1000 W |
| Typ varné zóny 1: | Velký |
