Sporák BEKO FBM62330GXTN
Kód: AGDBEKKWS0100Detailní popis produktu
Sporák BEKO FBM62330GXTN| Spotřeba energie (konvenční) | 0,99 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti | A+++ až D |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí) | 0,81 kWh |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Typ skladovací přihrádky | Skladovací zásuvka |
| Umístění skladovací přihrádky | Spodek |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ produktu | Volně stojící sporák |
| Hodiny | Ano |
| Typ ovládání | Otočné |
| Barva rukojeti | Nerezová ocel |
| Typ hodin | Elektronický |
| Vnitřní povrch | Smalt |
| Úložný prostor | Ano |
| Barva | Nerezová ocel |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Typ displeje | LED |
| Hmotnost | 57 kg |
| Výška | 850 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 600 mm |
| Časovač trouby | Ano |
| Typ časovače trouby | Digitální |
| Časovač plotny | Ano |
| Varování | Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení., Během používání se mohou části povrchu přístroje zahřát., Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení. |
| Samočisticí | Ano |
| Počet pozic roštů | 5 |
| Čistá kapacita trouby | 72 l |
| Vaření v mikrovlnné troubě | Ne |
| Teleskopické police | Ano |
| 3D horký vzduch | Ano |
| Konvenční vaření | Ano |
| Počet skleněných dveřních panelů | 3 |
| Otevírání dveří trouby | Vyklápěcí |
| Zdroj napájení trouby | Elektrický |
| Počet pecí | 1 |
| Konvekční vaření | Ano |
| Velikost trouby | Střední |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Vysávání | Pára |
| Materiál dveří trouby | Sklo |
| Vnitřní povrch trouby | Smalt |
| Funkce grilování | Ano |
| Počet roštů | 2 police/polic |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vzadu |
| Kryt varné desky | Ano |
| Počet plynových varných zón | 4 zóna/zón |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vepředu |
| Počet paralelně používaných varných zón | 4 |
| Výkon varné zóny 2 | 2000 W |
| Typ varné zóny 2 | Střední |
| Výkon varné zóny 4 | 2000 W |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Typ varné zóny 3 | Malý |
| Povrchový materiál | Sklo |
| Umístění varné zóny 2 | Levá zadní část |
| Zdroj varné zóny 3 | Plyn |
| Materiál mřížky sporáku | Litina |
| Typ elektronického zážehu | Start tlačítkem |
| Elektronické zapalování | Ano |
| Typ varné zóny 4 | Střední |
| Typ varné desky | Plynový |
| Zdroj varné zóny 4 | Plyn |
| Zdroj varné zóny 1 | Plyn |
| Výkon varné zóny 3 | 1000 W |
| Typ varné zóny 1 | Velký |
| Výkon varné zóny 1 | 2900 W |
| Umístění varné zóny 1 | Levý přední |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Plyn |
| Bezpečnostní plynový systém | Ano |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2062293 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 8690842694080 |
| Spotřeba energie (konvenční): | 0,99 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti: | A+++ až D |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí): | 0,81 kWh |
| Třída energetické účinnosti: | A |
| Typ skladovací přihrádky: | Skladovací zásuvka |
| Umístění skladovací přihrádky: | Spodek |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Typ produktu: | Volně stojící sporák |
| Hodiny: | Ano |
| Typ ovládání: | Otočné |
| Barva rukojeti: | Nerezová ocel |
| Typ hodin: | Elektronický |
| Vnitřní povrch: | Smalt |
| Úložný prostor: | Ano |
| Barva: | Nerezová ocel |
| Umístění ovládání: | Čelní |
| Typ displeje: | LED |
| Hmotnost: | 57 kg |
| Výška: | 850 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 600 mm |
| Časovač trouby: | Ano |
| Typ časovače trouby: | Digitální |
| Časovač plotny: | Ano |
| Varování: | Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení., Během používání se mohou části povrchu přístroje zahřát., Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení. |
| Samočisticí: | Ano |
| Počet pozic roštů: | 5 |
| Čistá kapacita trouby: | 72 l |
| Vaření v mikrovlnné troubě: | Ne |
| Teleskopické police: | Ano |
| 3D horký vzduch: | Ano |
| Konvenční vaření: | Ano |
| Počet skleněných dveřních panelů: | 3 |
| Otevírání dveří trouby: | Vyklápěcí |
| Zdroj napájení trouby: | Elektrický |
| Počet pecí: | 1 |
| Konvekční vaření: | Ano |
| Velikost trouby: | Střední |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Vysávání: | Pára |
| Materiál dveří trouby: | Sklo |
| Vnitřní povrch trouby: | Smalt |
| Funkce grilování: | Ano |
| Počet roštů: | 2 police/polic |
| Umístění varné zóny 4: | Vpravo vzadu |
| Kryt varné desky: | Ano |
| Počet plynových varných zón: | 4 zóna/zón |
| Umístění varné zóny 3: | Vpravo vepředu |
| Počet paralelně používaných varných zón: | 4 |
| Výkon varné zóny 2: | 2000 W |
| Typ varné zóny 2: | Střední |
| Výkon varné zóny 4: | 2000 W |
| Počet varných zón: | 4 zóna/zón |
| Typ varné zóny 3: | Malý |
| Povrchový materiál: | Sklo |
| Umístění varné zóny 2: | Levá zadní část |
| Zdroj varné zóny 3: | Plyn |
| Materiál mřížky sporáku: | Litina |
| Typ elektronického zážehu: | Start tlačítkem |
| Elektronické zapalování: | Ano |
| Typ varné zóny 4: | Střední |
| Typ varné desky: | Plynový |
| Zdroj varné zóny 4: | Plyn |
| Zdroj varné zóny 1: | Plyn |
| Výkon varné zóny 3: | 1000 W |
| Typ varné zóny 1: | Velký |
| Výkon varné zóny 1: | 2900 W |
| Umístění varné zóny 1: | Levý přední |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: | Plyn |
| Bezpečnostní plynový systém: | Ano |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2062293 |
