Gorenje GEIT6C60XPG přenosný vařič Volně stojící sporák Indukční varná deska se zónami A
Kód: AGDGJEKWS0036Detailní popis produktu
Gorenje GEIT6C60XPG přenosný vařič Volně stojící sporák Indukční varná deska se zónami A| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí) | 0,81 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | A |
| Index energetické účinnosti (EEI) | 95,3 |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon (elektřina) | 10500 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A+++ až C |
| Spotřeba energie (konvenční) | 0,94 kWh |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Základní materiál | Nerezová ocel |
| Typ ovládání | Dotyk, Otočné |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ produktu | Volně stojící sporák |
| Barva rukojeti | Nerezová ocel |
| Hodiny | Ano |
| Typ hodin | Elektronický |
| Umístění ovládání | Horní přední |
| Šířka | 600 mm |
| Hmotnost | 47,3 kg |
| Výška | 850 mm |
| Hloubka | 600 mm |
| Výška balení | 952 mm |
| Hmotnost včetně balení | 50,7 kg |
| Šířka balení | 676 mm |
| Hloubka balení | 718 mm |
| Včetně teleskopických kolejnic | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
| Varování | Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení., Během používání se mohou části povrchu přístroje zahřát., Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení. |
| Velikost trouby | Střední |
| Spodní vyhřívání | Ano |
| Technologie čištění | AquaClean |
| Skleněný průzor | Ano |
| Počet pecí | 1 |
| Automatické rozmrazování | Ano |
| Chladné dveře | Ano |
| Vnitřní povrch trouby | Smalt |
| Materiál dveří trouby | Sklo |
| Konvenční vaření | Ano |
| Konvekční vaření | Ano |
| Umístění trouby | Spodek |
| Vrchní, spodní a ventilátor | Ano |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Čistá kapacita trouby | 71 l |
| Zdroj napájení trouby | Elektrický |
| Počet skleněných dveřních panelů | 2 |
| Funkce pečení pizzy | Ano |
| Vrchní a spodní ohřev | Ano |
| Indikátor zbytkového tepla | Ano |
| Typ varné zóny 1 | Střední |
| Výkon varné zóny 3 | 2000 W |
| Výkon varné zóny 4 | 2000 W |
| Typ varné zóny 4 | Velký |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Umístění varné zóny 3 | Levá zadní část |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Typ varné zóny 3 | Střední |
| Průměr varné zóny 3 | 180 mm |
| Průměr varné zóny 2 | 145 mm |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Umístění varné zóny 2 | Vpravo vepředu |
| Typ varné zóny 2 | Malý |
| Průměr varné zóny 4 | 210 mm |
| Průměr varné zóny 1 | 180 mm |
| Výkon varné zóny 1 | 2000 W |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vzadu |
| Umístění varné zóny 1 | Levý přední |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Výkon varné zóny 2 | 1600 W |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 3838782650338 |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí): | 0,81 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará): | A |
| Index energetické účinnosti (EEI): | 95,3 |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Příkon (elektřina): | 10500 W |
| Stupnice energetické účinnosti: | A+++ až C |
| Spotřeba energie (konvenční): | 0,94 kWh |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Základní materiál: | Nerezová ocel |
| Typ ovládání: | Dotyk, Otočné |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Typ produktu: | Volně stojící sporák |
| Barva rukojeti: | Nerezová ocel |
| Hodiny: | Ano |
| Typ hodin: | Elektronický |
| Umístění ovládání: | Horní přední |
| Šířka: | 600 mm |
| Hmotnost: | 47,3 kg |
| Výška: | 850 mm |
| Hloubka: | 600 mm |
| Výška balení: | 952 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 50,7 kg |
| Šířka balení: | 676 mm |
| Hloubka balení: | 718 mm |
| Včetně teleskopických kolejnic: | Ano |
| Dětský zámek: | Ano |
| Varování: | Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení., Během používání se mohou části povrchu přístroje zahřát., Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení. |
| Velikost trouby: | Střední |
| Spodní vyhřívání: | Ano |
| Technologie čištění: | AquaClean |
| Skleněný průzor: | Ano |
| Počet pecí: | 1 |
| Automatické rozmrazování: | Ano |
| Chladné dveře: | Ano |
| Vnitřní povrch trouby: | Smalt |
| Materiál dveří trouby: | Sklo |
| Konvenční vaření: | Ano |
| Konvekční vaření: | Ano |
| Umístění trouby: | Spodek |
| Vrchní, spodní a ventilátor: | Ano |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Čistá kapacita trouby: | 71 l |
| Zdroj napájení trouby: | Elektrický |
| Počet skleněných dveřních panelů: | 2 |
| Funkce pečení pizzy: | Ano |
| Vrchní a spodní ohřev: | Ano |
| Indikátor zbytkového tepla: | Ano |
| Typ varné zóny 1: | Střední |
| Výkon varné zóny 3: | 2000 W |
| Výkon varné zóny 4: | 2000 W |
| Typ varné zóny 4: | Velký |
| Počet varných zón: | 4 zóna/zón |
| Umístění varné zóny 3: | Levá zadní část |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: | Elektrický |
| Typ varné zóny 3: | Střední |
| Průměr varné zóny 3: | 180 mm |
| Průměr varné zóny 2: | 145 mm |
| Typ varné desky: | Indukční varná deska se zónami |
| Zdroj varné zóny 1: | Elektrický |
| Umístění varné zóny 2: | Vpravo vepředu |
| Typ varné zóny 2: | Malý |
| Průměr varné zóny 4: | 210 mm |
| Průměr varné zóny 1: | 180 mm |
| Výkon varné zóny 1: | 2000 W |
| Umístění varné zóny 4: | Vpravo vzadu |
| Umístění varné zóny 1: | Levý přední |
| Zdroj varné zóny 3: | Elektrický |
| Zdroj varné zóny 4: | Elektrický |
| Výkon varné zóny 2: | 1600 W |
