Gorenje GECS6C70XC přenosný vařič Volně stojící sporák Elektrický Cívková plotýnka Nerezová ocel A
Kód: AGDGJEKWS0050Detailní popis produktu
Gorenje GECS6C70XC přenosný vařič Volně stojící sporák Elektrický Cívková plotýnka Nerezová ocel A| Stupnice energetické účinnosti | A+++ až D |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Roční spotřeba energie | 0,94 kWh |
| Spotřeba energie (konvenční) | 0,81 kWh |
| Vestavěný displej | Ano |
| Barva rukojeti | Nerezová ocel |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Typ produktu | Volně stojící sporák |
| Barva | Nerezová ocel |
| Typ displeje | LED |
| Typ ovládání | Dotyk, Otočné |
| Hmotnost | 43,7 kg |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 600 mm |
| Výška | 850 mm |
| Šířka balení | 676 mm |
| Hloubka balení | 718 mm |
| Hmotnost včetně balení | 47,1 kg |
| Výška balení | 952 mm |
| Varování | Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení., Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení., Během používání se mohou části povrchu přístroje zahřát. |
| Jednoduché čištění (trouba) | Ano |
| Samočisticí | Ano |
| Počet pecí | 1 |
| Čistá kapacita trouby | 71 l |
| Automatické rozmrazování | Ano |
| Funkce pečení pizzy | Ano |
| Umístění trouby | Spodek |
| Technologie čištění | AquaClean |
| Zdroj napájení trouby | Elektrický |
| Velikost trouby | Velká |
| Vysávání | Pára |
| Výkon varné zóny 2 | 1200 W |
| Umístění varné zóny 3 | Levá zadní část |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Typ varné desky | Cívková plotýnka |
| Umístění varné zóny 1 | Levý přední |
| Výkon varné zóny 1 | 2200 W |
| Umístění varné zóny 2 | Vpravo vepředu |
| Typ varné zóny 1 | Dvojitá zóna |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Výkon varné zóny 3 | 1200 W |
| Průměr varné zóny 4 | 180 mm |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vzadu |
| Výkon varné zóny 4 | 1800 W |
| Průměr varné zóny 2 | 145 mm |
| Průměr varné zóny 1 | 210 mm |
| Jednoduché čištění (plotna) | Ano |
| Průměr varné zóny 3 | 145 mm |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Wok hořák | Ne |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1542309 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 3838782635083 |
| Stupnice energetické účinnosti: | A+++ až D |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Třída energetické účinnosti: | A |
| Roční spotřeba energie: | 0,94 kWh |
| Spotřeba energie (konvenční): | 0,81 kWh |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Barva rukojeti: | Nerezová ocel |
| Umístění ovládání: | Čelní |
| Typ produktu: | Volně stojící sporák |
| Barva: | Nerezová ocel |
| Typ displeje: | LED |
| Typ ovládání: | Dotyk, Otočné |
| Hmotnost: | 43,7 kg |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 600 mm |
| Výška: | 850 mm |
| Šířka balení: | 676 mm |
| Hloubka balení: | 718 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 47,1 kg |
| Výška balení: | 952 mm |
| Varování: | Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení., Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení., Během používání se mohou části povrchu přístroje zahřát. |
| Jednoduché čištění (trouba): | Ano |
| Samočisticí: | Ano |
| Počet pecí: | 1 |
| Čistá kapacita trouby: | 71 l |
| Automatické rozmrazování: | Ano |
| Funkce pečení pizzy: | Ano |
| Umístění trouby: | Spodek |
| Technologie čištění: | AquaClean |
| Zdroj napájení trouby: | Elektrický |
| Velikost trouby: | Velká |
| Vysávání: | Pára |
| Výkon varné zóny 2: | 1200 W |
| Umístění varné zóny 3: | Levá zadní část |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: | Elektrický |
| Zdroj varné zóny 1: | Elektrický |
| Počet varných zón: | 4 zóna/zón |
| Typ varné desky: | Cívková plotýnka |
| Umístění varné zóny 1: | Levý přední |
| Výkon varné zóny 1: | 2200 W |
| Umístění varné zóny 2: | Vpravo vepředu |
| Typ varné zóny 1: | Dvojitá zóna |
| Zdroj varné zóny 3: | Elektrický |
| Výkon varné zóny 3: | 1200 W |
| Průměr varné zóny 4: | 180 mm |
| Umístění varné zóny 4: | Vpravo vzadu |
| Výkon varné zóny 4: | 1800 W |
| Průměr varné zóny 2: | 145 mm |
| Průměr varné zóny 1: | 210 mm |
| Jednoduché čištění (plotna): | Ano |
| Průměr varné zóny 3: | 145 mm |
| Zdroj varné zóny 4: | Elektrický |
| Wok hořák: | Ne |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 1542309 |
