Gorenje GECS6B70CLI Volně stojící sporák Keramický Béžová
Kód: AGDGJEKWS0049Detailní popis produktu
Gorenje GECS6B70CLI Volně stojící sporák Keramický Béžová| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50-60 Hz |
| Spotřeba energie (konvenční) | 0,81 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Příkon (elektřina) | 10200 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A++ až D |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí) | 0,94 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | A |
| Barva | Béžová |
| Základní materiál | Nerezová ocel |
| Vestavěný displej | Ne |
| Typ produktu | Volně stojící sporák |
| Typ ovládání | Otočné |
| Hodiny | Ano |
| Umístění ovládání | Horní přední |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 600 mm |
| Hmotnost | 44,5 kg |
| Výška | 850 mm |
| Šířka balení | 676 mm |
| Hloubka balení | 718 mm |
| Hmotnost včetně balení | 47,9 kg |
| Výška balení | 952 mm |
| Varování | Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení., Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení., Během používání se mohou části povrchu přístroje zahřát. |
| 3D horký vzduch | Ano |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Automatické rozmrazování | Ano |
| Funkce grilování | Ano |
| Celková vnitřní kapacita trouby | 71 l |
| Funkce tepla | Ano |
| Vrchní a spodní ohřev | Ano |
| Funkce pečení pizzy | Ano |
| Velikost trouby | Střední |
| Vaření v páře | Ano |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Výkon varné zóny 1 | 2200 W |
| Umístění varné zóny 1 | Levý přední |
| Typ varné desky | Keramický |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Umístění varné zóny 3 | Levá zadní část |
| Výkon varné zóny 3 | 1200 W |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Umístění varné zóny 2 | Vpravo vepředu |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Výkon varné zóny 2 | 1800 W |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vzadu |
| Zvýšení výkonu varné zóny 4 | 1700 W |
| Velikost varné zóny 1 (š × h) | 210 x 120 mm |
| Průměr varné zóny 2 | 180 mm |
| Průměr varné zóny 4 | 180/120 mm |
| Průměr varné zóny 3 | 145 mm |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 1542301 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 3838782626715 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50-60 Hz |
| Spotřeba energie (konvenční): | 0,81 kWh |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Příkon (elektřina): | 10200 W |
| Stupnice energetické účinnosti: | A++ až D |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí): | 0,94 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará): | A |
| Barva: | Béžová |
| Základní materiál: | Nerezová ocel |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Typ produktu: | Volně stojící sporák |
| Typ ovládání: | Otočné |
| Hodiny: | Ano |
| Umístění ovládání: | Horní přední |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 600 mm |
| Hmotnost: | 44,5 kg |
| Výška: | 850 mm |
| Šířka balení: | 676 mm |
| Hloubka balení: | 718 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 47,9 kg |
| Výška balení: | 952 mm |
| Varování: | Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení., Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení., Během používání se mohou části povrchu přístroje zahřát. |
| 3D horký vzduch: | Ano |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Automatické rozmrazování: | Ano |
| Funkce grilování: | Ano |
| Celková vnitřní kapacita trouby: | 71 l |
| Funkce tepla: | Ano |
| Vrchní a spodní ohřev: | Ano |
| Funkce pečení pizzy: | Ano |
| Velikost trouby: | Střední |
| Vaření v páře: | Ano |
| Počet varných zón: | 4 zóna/zón |
| Výkon varné zóny 1: | 2200 W |
| Umístění varné zóny 1: | Levý přední |
| Typ varné desky: | Keramický |
| Zdroj varné zóny 4: | Elektrický |
| Umístění varné zóny 3: | Levá zadní část |
| Výkon varné zóny 3: | 1200 W |
| Zdroj varné zóny 1: | Elektrický |
| Umístění varné zóny 2: | Vpravo vepředu |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: | Elektrický |
| Výkon varné zóny 2: | 1800 W |
| Zdroj varné zóny 3: | Elektrický |
| Umístění varné zóny 4: | Vpravo vzadu |
| Zvýšení výkonu varné zóny 4: | 1700 W |
| Velikost varné zóny 1 (š × h): | 210 x 120 mm |
| Průměr varné zóny 2: | 180 mm |
| Průměr varné zóny 4: | 180/120 mm |
| Průměr varné zóny 3: | 145 mm |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 1542301 |
