Electrolux LKR540266X Volně stojící sporák s troubou Keramika A
Kód: AGDELCKWS0089Detailní popis produktu
Electrolux LKR540266X Volně stojící sporák s troubou Keramika A| Příkon (elektřina) | 7945,5 W |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Spotřeba energie (konvenční) | 0,75 kWh |
| Barva | Ocel |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ produktu | Volně stojící sporák |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Indikátor zapnutí/vypnutí | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky, Knoflík |
| Hloubka | 600 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Hmotnost | 42 kg |
| Varování | Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení., Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení. |
| Spodní vyhřívání | Ano |
| Gril s ventilátorem | Ano |
| Velikost trouby | Střední |
| Vyhřívání shora | Ano |
| Čistá kapacita trouby | 57 l |
| Konvekční vaření | Ano |
| Počet pecí | 1 |
| Umístění trouby | Spodek |
| Funkce grilování | Ano |
| Funkce grilu s ventilátorem | Ano |
| Skleněný průzor | Ano |
| Zdroj napájení trouby | Elektrický |
| Průměr varné zóny 4 | 140 mm |
| Umístění varné zóny 1 | Levý přední |
| Výkon varné zóny 4 | 1200 W |
| Průměr varné zóny 2 | 140 mm |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Výkon varné zóny 1 | 1700 W |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vepředu |
| Průměr varné zóny 3 | 140 mm |
| Výkon varné zóny 3 | 1200 W |
| Typ varné desky | Keramický |
| Umístění varné zóny 5 | Vpravo vzadu |
| Materiál povrchu | Sklokeramický |
| Výkon varné zóny 2 | 1200 W |
| Umístění varné zóny 2 | Levá zadní část |
| Zdroj varné zóny 5 | Elektrický |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 5 | 180 mm |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 1 | 180 mm |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vepředu |
| Výkon varné zóny 5 | 1800 W |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2137713 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 7333394044767 |
| Příkon (elektřina): | 7945,5 W |
| Třída energetické účinnosti: | A |
| Spotřeba energie (konvenční): | 0,75 kWh |
| Barva: | Ocel |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Typ produktu: | Volně stojící sporák |
| Umístění ovládání: | Čelní |
| Indikátor zapnutí/vypnutí: | Ano |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Knoflík |
| Hloubka: | 600 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Hmotnost: | 42 kg |
| Varování: | Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení., Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení. |
| Spodní vyhřívání: | Ano |
| Gril s ventilátorem: | Ano |
| Velikost trouby: | Střední |
| Vyhřívání shora: | Ano |
| Čistá kapacita trouby: | 57 l |
| Konvekční vaření: | Ano |
| Počet pecí: | 1 |
| Umístění trouby: | Spodek |
| Funkce grilování: | Ano |
| Funkce grilu s ventilátorem: | Ano |
| Skleněný průzor: | Ano |
| Zdroj napájení trouby: | Elektrický |
| Průměr varné zóny 4: | 140 mm |
| Umístění varné zóny 1: | Levý přední |
| Výkon varné zóny 4: | 1200 W |
| Průměr varné zóny 2: | 140 mm |
| Počet varných zón: | 4 zóna/zón |
| Zdroj varné zóny 4: | Elektrický |
| Výkon varné zóny 1: | 1700 W |
| Umístění varné zóny 3: | Vpravo vepředu |
| Průměr varné zóny 3: | 140 mm |
| Výkon varné zóny 3: | 1200 W |
| Typ varné desky: | Keramický |
| Umístění varné zóny 5: | Vpravo vzadu |
| Materiál povrchu: | Sklokeramický |
| Výkon varné zóny 2: | 1200 W |
| Umístění varné zóny 2: | Levá zadní část |
| Zdroj varné zóny 5: | Elektrický |
| Zdroj varné zóny 1: | Elektrický |
| Průměr varné zóny 5: | 180 mm |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: | Elektrický |
| Zdroj varné zóny 3: | Elektrický |
| Průměr varné zóny 1: | 180 mm |
| Umístění varné zóny 4: | Vpravo vepředu |
| Výkon varné zóny 5: | 1800 W |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2137713 |
