Beko FSS57000GW přenosný vařič Volně stojící sporák Keramický Černá, Bílá A
Kód: AGDBEKKWS0089Detailní popis produktu
Beko FSS57000GW přenosný vařič Volně stojící sporák Keramický Černá, Bílá A| Spotřeba energie (konvenční) | 0,85 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | A |
| Barva rukojeti | Bílá |
| Typ produktu | Volně stojící sporák |
| Vestavěný displej | Ne |
| Barva | Černá |
| Typ ovládání | Otočné |
| Vnitřní povrch | Smalt |
| Typ hodin | Elektronický |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Výška | 850 mm |
| Hmotnost | 37,2 kg |
| Hloubka | 600 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Plech na pečení | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Rošt | Ano |
| Jednoduché používání | Ano |
| Varování | Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení., Během používání se mohou části povrchu přístroje zahřát., Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení. |
| Velikost trouby | Střední |
| Zdroj napájení trouby | Elektrický |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Čistá kapacita trouby | 60 l |
| Materiál dveří trouby | Sklo |
| Jednoduché čištění (trouba) | Ano |
| Umístění trouby | Spodek |
| Počet funkcí | 4 |
| Počet skleněných dveřních panelů | 2 |
| Skleněný průzor | Ano |
| Otevírání dveří trouby | Vyklápěcí |
| Počet pecí | 1 |
| Funkce grilování | Ano |
| Typ varné zóny 3 | Střední |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Typ varné zóny 2 | Malý |
| Průměr varné zóny 1 | 140 mm |
| Průměr varné zóny 2 | 140 mm |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Výkon varné zóny 1 | 1200 W |
| Elektronické zapalování | Ano |
| Průměr varné zóny 4 | 180 mm |
| Průměr varné zóny 3 | 180 mm |
| Jednoduché čištění (plotna) | Ano |
| Výkon varné zóny 4 | 1700 W |
| Výkon varné zóny 3 | 1700 W |
| Typ varné zóny 1 | Malý |
| Kryt varné desky | Ne |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Typ varné zóny 4 | Střední |
| Výkon varné zóny 2 | 1200 W |
| Typ varné desky | Keramický |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 8690842117763 |
| Spotřeba energie (konvenční): | 0,85 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará): | A |
| Barva rukojeti: | Bílá |
| Typ produktu: | Volně stojící sporák |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Typ ovládání: | Otočné |
| Vnitřní povrch: | Smalt |
| Typ hodin: | Elektronický |
| Umístění ovládání: | Čelní |
| Výška: | 850 mm |
| Hmotnost: | 37,2 kg |
| Hloubka: | 600 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Plech na pečení: | Ano |
| Návod na použití: | Ano |
| Rošt: | Ano |
| Jednoduché používání: | Ano |
| Varování: | Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení., Během používání se mohou části povrchu přístroje zahřát., Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení. |
| Velikost trouby: | Střední |
| Zdroj napájení trouby: | Elektrický |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Čistá kapacita trouby: | 60 l |
| Materiál dveří trouby: | Sklo |
| Jednoduché čištění (trouba): | Ano |
| Umístění trouby: | Spodek |
| Počet funkcí: | 4 |
| Počet skleněných dveřních panelů: | 2 |
| Skleněný průzor: | Ano |
| Otevírání dveří trouby: | Vyklápěcí |
| Počet pecí: | 1 |
| Funkce grilování: | Ano |
| Typ varné zóny 3: | Střední |
| Zdroj varné zóny 3: | Elektrický |
| Počet varných zón: | 4 zóna/zón |
| Typ varné zóny 2: | Malý |
| Průměr varné zóny 1: | 140 mm |
| Průměr varné zóny 2: | 140 mm |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: | Elektrický |
| Zdroj varné zóny 1: | Elektrický |
| Výkon varné zóny 1: | 1200 W |
| Elektronické zapalování: | Ano |
| Průměr varné zóny 4: | 180 mm |
| Průměr varné zóny 3: | 180 mm |
| Jednoduché čištění (plotna): | Ano |
| Výkon varné zóny 4: | 1700 W |
| Výkon varné zóny 3: | 1700 W |
| Typ varné zóny 1: | Malý |
| Kryt varné desky: | Ne |
| Zdroj varné zóny 4: | Elektrický |
| Typ varné zóny 4: | Střední |
| Výkon varné zóny 2: | 1200 W |
| Typ varné desky: | Keramický |
