Beko FSM57300GX Volně stojící sporák Keramický Nerezová ocel A
Kód: AGDBEKKWS0087Detailní popis produktu
Beko FSM57300GX Volně stojící sporák Keramický Nerezová ocel A| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí) | 0,83 kWh |
| Spotřeba energie (konvenční) | 0,88 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | A |
| Vnitřní povrch | Smalt |
| Barva | Nerezová ocel |
| Typ ovládání | Otočné, Dotyk |
| Typ produktu | Volně stojící sporák |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Vestavěný displej | Ano |
| Hmotnost | 42,7 kg |
| Hloubka | 600 mm |
| Výška | 850 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Plech na pečení | Ano |
| Varování | Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení., Během používání se mohou části povrchu přístroje zahřát., Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení. |
| Velikost trouby | Střední |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Čistá kapacita trouby | 55 l |
| Zdroj napájení trouby | Elektrický |
| Materiál dveří trouby | Sklo |
| Počet pecí | 1 |
| Umístění trouby | Spodek |
| Počet skleněných dveřních panelů | 2 |
| Výkon varné zóny 2 | 1200 W |
| Průměr varné zóny 1 | 140 mm |
| Výkon varné zóny 1 | 1200 W |
| Průměr varné zóny 2 | 140 mm |
| Výkon varné zóny 4 | 1700 W |
| Průměr varné zóny 4 | 180 mm |
| Výkon varné zóny 3 | 1700 W |
| Průměr varné zóny 3 | 180 mm |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Typ varné desky | Keramický |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 8690842119934 |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí): | 0,83 kWh |
| Spotřeba energie (konvenční): | 0,88 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará): | A |
| Vnitřní povrch: | Smalt |
| Barva: | Nerezová ocel |
| Typ ovládání: | Otočné, Dotyk |
| Typ produktu: | Volně stojící sporák |
| Umístění ovládání: | Čelní |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Hmotnost: | 42,7 kg |
| Hloubka: | 600 mm |
| Výška: | 850 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Plech na pečení: | Ano |
| Varování: | Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení., Během používání se mohou části povrchu přístroje zahřát., Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení. |
| Velikost trouby: | Střední |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Čistá kapacita trouby: | 55 l |
| Zdroj napájení trouby: | Elektrický |
| Materiál dveří trouby: | Sklo |
| Počet pecí: | 1 |
| Umístění trouby: | Spodek |
| Počet skleněných dveřních panelů: | 2 |
| Výkon varné zóny 2: | 1200 W |
| Průměr varné zóny 1: | 140 mm |
| Výkon varné zóny 1: | 1200 W |
| Průměr varné zóny 2: | 140 mm |
| Výkon varné zóny 4: | 1700 W |
| Průměr varné zóny 4: | 180 mm |
| Výkon varné zóny 3: | 1700 W |
| Průměr varné zóny 3: | 180 mm |
| Počet varných zón: | 4 zóna/zón |
| Typ varné desky: | Keramický |
