Beko FSG52020FX přenosný vařič Volně stojící sporák Plynový Inox
Kód: AGDBEKKWS0082Detailní popis produktu
Beko FSG52020FX přenosný vařič Volně stojící sporák Plynový Inox| Typ produktu | Volně stojící sporák |
| Vestavěný displej | Ne |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Umístění ovládání | Nahoře vpravo/vlevo |
| Barva | Inox |
| Barva rukojeti | Černá |
| Indikátor zapnutí/vypnutí | Ano |
| Hloubka | 600 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hmotnost | 41,5 kg |
| Šířka | 500 mm |
| Plynový standard pro NL | 20 mbar |
| Návod na použití | Ano |
| Plech na pečení | Ano |
| Rošt | Ano |
| Čistá kapacita trouby | 60 l |
| Počet pecí | 1 |
| Materiál dveří trouby | Sklo |
| Jednoduché čištění (trouba) | Ano |
| Vnitřní povrch trouby | Smalt |
| Velikost trouby | Střední |
| Otevírání dveří trouby | Vyklápěcí |
| Umístění trouby | Spodek |
| Zdroj napájení trouby | Plyn |
| Počet skleněných dveřních panelů | 2 |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Elektronické zapalování | Ano |
| Počet plynových varných zón | 4 zóna/zón |
| Typ varné desky | Plynový |
| Typ plynu | Butan/propan |
| Povrchový materiál | Kov |
| Materiál povrchu | Smaltovaná ocel |
| Výkon varné zóny 2 | 2000 W |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Plyn |
| Typ elektronického zážehu | Start tlačítkem |
| Typ varné zóny 1 | Malý |
| Výkon varné zóny 4 | 2900 W |
| Umístění varné zóny 1 | Vpravo vepředu |
| Výkon varné zóny 3 | 2000 W |
| Typ varné zóny 3 | Střední |
| Umístění varné zóny 2 | Vpravo vzadu |
| Zdroj varné zóny 4 | Plyn |
| Jednoduché čištění (plotna) | Ano |
| Typ varné zóny 2 | Střední |
| Výkon varné zóny 1 | 1000 W |
| Zdroj varné zóny 3 | Plyn |
| Typ varné zóny 4 | Velký |
| Umístění varné zóny 3 | Levá zadní část |
| Kryt varné desky | Ano |
| Zdroj varné zóny 1 | Plyn |
| Umístění varné zóny 4 | Levý přední |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 8690842165078 |
| Typ produktu: | Volně stojící sporák |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Umístění ovládání: | Nahoře vpravo/vlevo |
| Barva: | Inox |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Indikátor zapnutí/vypnutí: | Ano |
| Hloubka: | 600 mm |
| Výška: | 850 mm |
| Hmotnost: | 41,5 kg |
| Šířka: | 500 mm |
| Plynový standard pro NL: | 20 mbar |
| Návod na použití: | Ano |
| Plech na pečení: | Ano |
| Rošt: | Ano |
| Čistá kapacita trouby: | 60 l |
| Počet pecí: | 1 |
| Materiál dveří trouby: | Sklo |
| Jednoduché čištění (trouba): | Ano |
| Vnitřní povrch trouby: | Smalt |
| Velikost trouby: | Střední |
| Otevírání dveří trouby: | Vyklápěcí |
| Umístění trouby: | Spodek |
| Zdroj napájení trouby: | Plyn |
| Počet skleněných dveřních panelů: | 2 |
| Počet varných zón: | 4 zóna/zón |
| Elektronické zapalování: | Ano |
| Počet plynových varných zón: | 4 zóna/zón |
| Typ varné desky: | Plynový |
| Typ plynu: | Butan/propan |
| Povrchový materiál: | Kov |
| Materiál povrchu: | Smaltovaná ocel |
| Výkon varné zóny 2: | 2000 W |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: | Plyn |
| Typ elektronického zážehu: | Start tlačítkem |
| Typ varné zóny 1: | Malý |
| Výkon varné zóny 4: | 2900 W |
| Umístění varné zóny 1: | Vpravo vepředu |
| Výkon varné zóny 3: | 2000 W |
| Typ varné zóny 3: | Střední |
| Umístění varné zóny 2: | Vpravo vzadu |
| Zdroj varné zóny 4: | Plyn |
| Jednoduché čištění (plotna): | Ano |
| Typ varné zóny 2: | Střední |
| Výkon varné zóny 1: | 1000 W |
| Zdroj varné zóny 3: | Plyn |
| Typ varné zóny 4: | Velký |
| Umístění varné zóny 3: | Levá zadní část |
| Kryt varné desky: | Ano |
| Zdroj varné zóny 1: | Plyn |
| Umístění varné zóny 4: | Levý přední |
