Beko FSE52320DWD přenosný vařič Volně stojící sporák Plynový Bílá A
Kód: AGDBEKKWS0084Detailní popis produktu
Beko FSE52320DWD přenosný vařič Volně stojící sporák Plynový Bílá A| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Proud | 10 A |
| Spotřeba energie (konvenční) | 0,88 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | A |
| Stupnice energetické účinnosti | A+++ až D |
| Příkon (plyn) | 7900 W |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí) | 0,83 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Hodiny | Ano |
| Typ hodin | Elektronický |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ produktu | Volně stojící sporák |
| Barva | Bílá |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Vnitřní povrch | Smalt |
| Úložný prostor | Ano |
| Umístění skladovací přihrádky | Spodek |
| Typ skladovací přihrádky | Skladovací zásuvka |
| Typ ovládání | Otočné, Dotyk |
| Materiál dvířek skladovací přihrádky | Kov |
| Výška | 850 mm |
| Hloubka | 600 mm |
| Hmotnost | 41,5 kg |
| Šířka | 500 mm |
| Časovač trouby | Ano |
| Typ časovače trouby | Digitální |
| Dětský zámek | Ano |
| Varování | Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení., Během používání se mohou části povrchu přístroje zahřát., Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení. |
| Materiál dveří trouby | Sklo |
| Výkon grilu | 1600 W |
| Vysávání | Pára |
| Počet skleněných dveřních panelů | 2 |
| Skleněný průzor | Ano |
| Umístění trouby | Spodek |
| Vrchní a spodní ohřev | Ano |
| Odnímatelné sklo dvířek | Ano |
| Spodní vyhřívání | Ano |
| Jednoduché čištění (trouba) | Ano |
| Konvenční vaření | Ano |
| Velikost trouby | Střední |
| Vyhřívání shora | Ano |
| Čistá kapacita trouby | 55 l |
| Zdroj napájení trouby | Elektrický |
| Samočisticí | Ano |
| Otevírání dveří trouby | Vyklápěcí |
| Automatické rozmrazování | Ano |
| Vnitřní povrch trouby | Smalt |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Konvekční vaření | Ano |
| Odnímatelná dvířka trouby | Ano |
| Funkce grilu s ventilátorem | Ano |
| Funkce grilování | Ano |
| Počet funkcí | 6 |
| Počet pecí | 1 |
| Typ varné zóny 1 | Velký |
| Výkon varné zóny 3 | 1000 W |
| Typ varné zóny 2 | Střední |
| Umístění varné zóny 2 | Levá zadní část |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vzadu |
| Výkon varné zóny 2 | 2000 W |
| Počet paralelně používaných varných zón | 4 |
| Zdroj varné zóny 3 | Plyn |
| Počet plynových varných zón | 4 zóna/zón |
| Typ varné desky | Plynový |
| Výkon varné zóny 4 | 2000 W |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Typ varné zóny 3 | Malý |
| Elektronické zapalování | Ano |
| Materiál mřížky sporáku | Smalt |
| Výkon varné zóny 1 | 2900 W |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Plyn |
| Zdroj varné zóny 1 | Plyn |
| Umístění varné zóny 1 | Levý přední |
| Zdroj varné zóny 4 | Plyn |
| Typ varné zóny 4 | Střední |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vepředu |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 8690842165221 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Proud: | 10 A |
| Spotřeba energie (konvenční): | 0,88 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará): | A |
| Stupnice energetické účinnosti: | A+++ až D |
| Příkon (plyn): | 7900 W |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí): | 0,83 kWh |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Hodiny: | Ano |
| Typ hodin: | Elektronický |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Typ produktu: | Volně stojící sporák |
| Barva: | Bílá |
| Umístění ovládání: | Čelní |
| Vnitřní povrch: | Smalt |
| Úložný prostor: | Ano |
| Umístění skladovací přihrádky: | Spodek |
| Typ skladovací přihrádky: | Skladovací zásuvka |
| Typ ovládání: | Otočné, Dotyk |
| Materiál dvířek skladovací přihrádky: | Kov |
| Výška: | 850 mm |
| Hloubka: | 600 mm |
| Hmotnost: | 41,5 kg |
| Šířka: | 500 mm |
| Časovač trouby: | Ano |
| Typ časovače trouby: | Digitální |
| Dětský zámek: | Ano |
| Varování: | Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení., Během používání se mohou části povrchu přístroje zahřát., Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení. |
| Materiál dveří trouby: | Sklo |
| Výkon grilu: | 1600 W |
| Vysávání: | Pára |
| Počet skleněných dveřních panelů: | 2 |
| Skleněný průzor: | Ano |
| Umístění trouby: | Spodek |
| Vrchní a spodní ohřev: | Ano |
| Odnímatelné sklo dvířek: | Ano |
| Spodní vyhřívání: | Ano |
| Jednoduché čištění (trouba): | Ano |
| Konvenční vaření: | Ano |
| Velikost trouby: | Střední |
| Vyhřívání shora: | Ano |
| Čistá kapacita trouby: | 55 l |
| Zdroj napájení trouby: | Elektrický |
| Samočisticí: | Ano |
| Otevírání dveří trouby: | Vyklápěcí |
| Automatické rozmrazování: | Ano |
| Vnitřní povrch trouby: | Smalt |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Konvekční vaření: | Ano |
| Odnímatelná dvířka trouby: | Ano |
| Funkce grilu s ventilátorem: | Ano |
| Funkce grilování: | Ano |
| Počet funkcí: | 6 |
| Počet pecí: | 1 |
| Typ varné zóny 1: | Velký |
| Výkon varné zóny 3: | 1000 W |
| Typ varné zóny 2: | Střední |
| Umístění varné zóny 2: | Levá zadní část |
| Umístění varné zóny 4: | Vpravo vzadu |
| Výkon varné zóny 2: | 2000 W |
| Počet paralelně používaných varných zón: | 4 |
| Zdroj varné zóny 3: | Plyn |
| Počet plynových varných zón: | 4 zóna/zón |
| Typ varné desky: | Plynový |
| Výkon varné zóny 4: | 2000 W |
| Počet varných zón: | 4 zóna/zón |
| Typ varné zóny 3: | Malý |
| Elektronické zapalování: | Ano |
| Materiál mřížky sporáku: | Smalt |
| Výkon varné zóny 1: | 2900 W |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: | Plyn |
| Zdroj varné zóny 1: | Plyn |
| Umístění varné zóny 1: | Levý přední |
| Zdroj varné zóny 4: | Plyn |
| Typ varné zóny 4: | Střední |
| Umístění varné zóny 3: | Vpravo vepředu |
