Sušička prádla BOSCH WQG241ALPL
Kód: AGDBOSSUW0072Detailní popis produktu
Sušička prádla BOSCH WQG241ALPL| Energetická spotřeba na 100 cyklů | 128 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Třída energetické účinnosti | D |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Spotřeba | 600 W |
| Zdroj tepla | Elektrický |
| Celkový proud | 10 A |
| Typ ovládání | Otočné, Dotyk |
| Barva | Černá, Bílá |
| Délka šňůry | 1,45 m |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Styl dvířek | Dveře s plastovým oknem |
| Systém sušení | Tepelné čerpadlo |
| Uchycení dveří | Pravý |
| Barva dveří | Černá |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Typ displeje | LED |
| Materiál bubnu | Nerezová ocel |
| Šířka | 598 mm |
| Výška | 842 mm |
| Hmotnost | 51,4 kg |
| Hloubka | 613 mm |
| Hloubka při otevřených dveřích | 109,6 cm |
| Programy sušení | Mix, Bavlna, Delikátní, Prošívaná přikrývka, Blůza/košile, Časový program, Vlna, Eco Bavlna, Umělé hmoty, Kov, Teplý časový program, Sport, Povětrnostní vlivy za studena, Ručník, Super 40, Lůžkoviny |
| Hlučnost | 62 dB |
| Kapacita bubnu | 9 kg |
| Senzor vlhkosti | Ano |
| Funkce proti pomačkání | Ano |
| Poloviční výkon | Ano |
| Chladicí médium | R290 |
| Třída účinnosti sušení | C |
| NFC | Ne |
| Dětský zámek | Ano |
| Samočisticí | Ne |
| Nastavitelné nohy | Ano |
| Vnitřní osvětlení bubnu | Ne |
| Odnímatelný vršek | Ne |
| Wi-fi ovládání | Ne |
| Nastavení nohou | 1,5 cm |
| Zbývající čas indikace | Ano |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Odložený start | 24 h |
| Varování | Spotřebič připojte do správně uzemněné elektrické zásuvky., Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje., Nedotýkejte se horkých povrchů spotřebiče. |
| Technologie Bosch (péče o oděvy) | AutoDry, Antivibrační design |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2274356 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Free-standing automatic dryers |
|---|---|
| EAN: | 4242005531967 |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů: | 128 kWh |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Třída energetické účinnosti: | D |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Spotřeba: | 600 W |
| Zdroj tepla: | Elektrický |
| Celkový proud: | 10 A |
| Typ ovládání: | Otočné, Dotyk |
| Barva: | Černá, Bílá |
| Délka šňůry: | 1,45 m |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Styl dvířek: | Dveře s plastovým oknem |
| Systém sušení: | Tepelné čerpadlo |
| Uchycení dveří: | Pravý |
| Barva dveří: | Černá |
| Systém vkládání: | Přední plnění |
| Typ displeje: | LED |
| Materiál bubnu: | Nerezová ocel |
| Šířka: | 598 mm |
| Výška: | 842 mm |
| Hmotnost: | 51,4 kg |
| Hloubka: | 613 mm |
| Hloubka při otevřených dveřích: | 109,6 cm |
| Programy sušení: | Mix, Bavlna, Delikátní, Prošívaná přikrývka, Blůza/košile, Časový program, Vlna, Eco Bavlna, Umělé hmoty, Kov, Teplý časový program, Sport, Povětrnostní vlivy za studena, Ručník, Super 40, Lůžkoviny |
| Hlučnost: | 62 dB |
| Kapacita bubnu: | 9 kg |
| Senzor vlhkosti: | Ano |
| Funkce proti pomačkání: | Ano |
| Poloviční výkon: | Ano |
| Chladicí médium: | R290 |
| Třída účinnosti sušení: | C |
| NFC: | Ne |
| Dětský zámek: | Ano |
| Samočisticí: | Ne |
| Nastavitelné nohy: | Ano |
| Vnitřní osvětlení bubnu: | Ne |
| Odnímatelný vršek: | Ne |
| Wi-fi ovládání: | Ne |
| Nastavení nohou: | 1,5 cm |
| Zbývající čas indikace: | Ano |
| Časovač odloženého startu: | Ano |
| Odložený start: | 24 h |
| Varování: | Spotřebič připojte do správně uzemněné elektrické zásuvky., Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje., Nedotýkejte se horkých povrchů spotřebiče. |
| Technologie Bosch (péče o oděvy): | AutoDry, Antivibrační design |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2274356 |
