Kráječ zeleniny CAMRY CR 4815 Bílá
Kód: AGDADLROK0016Detailní popis produktu
Kráječ zeleniny CAMRY CR 4815 Bílá| Příkon | 150 W |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Barva | Bílá |
| Počet hubic | 5 |
| Délka vodiče | 0,75 m |
| Základní materiál | ABS |
| Typ produktu | Plátky |
| Výška | 293 mm |
| Hloubka | 167 mm |
| Šířka | 248 mm |
| Varování | Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin., Po použití odpojte přístroj od elektrické sítě., Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení., Nepoužívejte s poškozeným napájecím kabelem nebo zástrčkou., Chraňte přístroj před dětmi. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Food processors |
|---|---|
| EAN: | 5905575900692 |
| Příkon: | 150 W |
| Protiskluzové nožky: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Počet hubic: | 5 |
| Délka vodiče: | 0,75 m |
| Základní materiál: | ABS |
| Typ produktu: | Plátky |
| Výška: | 293 mm |
| Hloubka: | 167 mm |
| Šířka: | 248 mm |
| Varování: | Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin., Po použití odpojte přístroj od elektrické sítě., Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení., Nepoužívejte s poškozeným napájecím kabelem nebo zástrčkou., Chraňte přístroj před dětmi. |
