KitchenAid Artisan 5ksm125 Stojací mixér 300 W Červená
Kód: AGDKITROK0028Detailní popis produktu
KitchenAid Artisan 5ksm125 Stojací mixér 300 W Červená| Počet rychlostí | 10 |
| Model | Stojací mixér |
| Barva | Červená |
| Rotace planet | Ano |
| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Maximální příkon | 300 W |
| Příslušenství vhodné do myčky | Ano |
| Mixovací funkce | Tlučení, Hnětění, Míchání, Míchání |
| Délka šňůry | 1,45 m |
| Obsah nádoby | 4,8 l |
| Název barvy | EMPIRE RED |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Příkon | 300 W |
| Hmotnost | 10,4 kg |
| Výška | 360 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Šířka | 240 mm |
| Výška balení | 413 mm |
| Hmotnost včetně balení | 11,5 kg |
| Hloubka balení | 273 mm |
| Šířka balení | 406 mm |
| Šlehací metličky | Ano |
| Háky na těsto | Ano |
| Šlehač | Ano |
| Mísa | Ano |
| Varování | Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin., Nepoužívejte s poškozeným napájecím kabelem nebo zástrčkou., Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení. |
| Materiál nádoby | Nerezová ocel |
| Základní materiál | Kov, Zinek |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Food processors |
|---|---|
| EAN: | 5413184200787 |
| Počet rychlostí: | 10 |
| Model: | Stojací mixér |
| Barva: | Červená |
| Rotace planet: | Ano |
| Nastavitelná rychlost: | Ano |
| Maximální příkon: | 300 W |
| Příslušenství vhodné do myčky: | Ano |
| Mixovací funkce: | Tlučení, Hnětění, Míchání, Míchání |
| Délka šňůry: | 1,45 m |
| Obsah nádoby: | 4,8 l |
| Název barvy: | EMPIRE RED |
| Příslušenství lze mýt v myčce: | Ano |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Příkon: | 300 W |
| Hmotnost: | 10,4 kg |
| Výška: | 360 mm |
| Hloubka: | 370 mm |
| Šířka: | 240 mm |
| Výška balení: | 413 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 11,5 kg |
| Hloubka balení: | 273 mm |
| Šířka balení: | 406 mm |
| Šlehací metličky: | Ano |
| Háky na těsto: | Ano |
| Šlehač: | Ano |
| Mísa: | Ano |
| Varování: | Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin., Nepoužívejte s poškozeným napájecím kabelem nebo zástrčkou., Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení. |
| Materiál nádoby: | Nerezová ocel |
| Základní materiál: | Kov, Zinek |
