Kenwood Electronics Chef XL KVL4100S kuchyňský robot 1200 W 6,7 l Stříbrná
Kód: AGDKNWROK0085Detailní popis produktu
Kenwood Electronics Chef XL KVL4100S kuchyňský robot 1200 W 6,7 l Stříbrná| Turbo | Ano |
| Bluetooth | Ne |
| Pulzní spínač | Ano |
| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Mixovací funkce | Míchání |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Barva | Stříbrná |
| Typ ovládání | Otočné |
| Šlehač | 6,7 l, Ano |
| Obsah nádoby | 6,7 l |
| Příkon | 1200 W |
| Výška | 345 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Hmotnost | 7,66 kg |
| Šířka | 385 mm |
| Vestavěný displej | Ne |
| Včetně ochrany proti stříkání | Ano |
| Mísa | Ano |
| Háky na těsto | Ano |
| Špachtle | Ano |
| Šlehací metličky | Ano |
| Materiál nádoby | Nerezová ocel |
| Základní materiál | Kov |
| Materiál sklenic(e) | Nerezová ocel |
| Materiál | Hliník |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Food processors |
|---|---|
| EAN: | 5011423191324 |
| Turbo: | Ano |
| Bluetooth: | Ne |
| Pulzní spínač: | Ano |
| Nastavitelná rychlost: | Ano |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Mixovací funkce: | Míchání |
| Protiskluzové nožky: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Typ ovládání: | Otočné |
| Šlehač: | 6,7 l, Ano |
| Obsah nádoby: | 6,7 l |
| Příkon: | 1200 W |
| Výška: | 345 mm |
| Hloubka: | 280 mm |
| Hmotnost: | 7,66 kg |
| Šířka: | 385 mm |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Včetně ochrany proti stříkání: | Ano |
| Mísa: | Ano |
| Háky na těsto: | Ano |
| Špachtle: | Ano |
| Šlehací metličky: | Ano |
| Materiál nádoby: | Nerezová ocel |
| Základní materiál: | Kov |
| Materiál sklenic(e): | Nerezová ocel |
| Materiál: | Hliník |
