Maestro MR-1670S Chlebový koš
Kód: AGDMEOPNZ0028Detailní popis produktu
Maestro MR-1670S Chlebový koš| Materiál | Nerezová ocel, Technopolymer, Bamboo |
| Barva | Bronzová, Transparentní, Stříbrná |
| Otevírání dveří | Zepředu |
| Typ produktu | batoh / chlebník |
| Délka | 370 mm |
| Hmotnost | 1,34 kg |
| Šířka | 240 mm |
| Výška | 140 mm |
| Rozměry základny | 38 x 14 cm |
| Varování | Nepoužívejte v mikrovlnné troubě ani v troubě., Vyhněte se vysokým teplotám, které mohou způsobit deformaci plastu., Nepoužívejte chlebník ani košík na chléb v blízkosti zdroje ohně. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Food containers |
|---|---|
| EAN: | 4897144670895 |
| Materiál: | Nerezová ocel, Technopolymer, Bamboo |
| Barva: | Bronzová, Transparentní, Stříbrná |
| Otevírání dveří: | Zepředu |
| Typ produktu: | batoh / chlebník |
| Délka: | 370 mm |
| Hmotnost: | 1,34 kg |
| Šířka: | 240 mm |
| Výška: | 140 mm |
| Rozměry základny: | 38 x 14 cm |
| Varování: | Nepoužívejte v mikrovlnné troubě ani v troubě., Vyhněte se vysokým teplotám, které mohou způsobit deformaci plastu., Nepoužívejte chlebník ani košík na chléb v blízkosti zdroje ohně. |
