Termohrnek Kambukka Olympus 300ml Jet Black
Kód: AGDKABTKT0014Detailní popis produktu
Termohrnek Kambukka Olympus 300ml Jet Black| Snadné otevírání | Ano |
| Účel | Pro studené/horké nápoje |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Materiál | Silikon, Nerezová ocel, Technopolymer |
| Doba udržení studeného nápoje | 11 h |
| Bezpečný pro potraviny | Ano |
| Doba udržení teploty | 6 h |
| Vakuová izolace | Ano |
| Neprodyšný | Ano |
| Typ produktu | Termohrnek |
| Hlavní barva produktu | Černá |
| Funkce uchování teploty | Ano |
| Objem | 300 ml |
| Výška (bez víka) | 11,6 cm |
| Průměr výrobku | 71 mm |
| Hmotnost | 210 g |
| Výška | 136 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| EAN: | 5407005141991 |
| Snadné otevírání: | Ano |
| Účel: | Pro studené/horké nápoje |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Materiál: | Silikon, Nerezová ocel, Technopolymer |
| Doba udržení studeného nápoje: | 11 h |
| Bezpečný pro potraviny: | Ano |
| Doba udržení teploty: | 6 h |
| Vakuová izolace: | Ano |
| Neprodyšný: | Ano |
| Typ produktu: | Termohrnek |
| Hlavní barva produktu: | Černá |
| Funkce uchování teploty: | Ano |
| Objem: | 300 ml |
| Výška (bez víka): | 11,6 cm |
| Průměr výrobku: | 71 mm |
| Hmotnost: | 210 g |
| Výška: | 136 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
