Helikon Termohrnek s víčkem 250 ml Stříbrná, černá
Kód: AGDHLKTKT0001Detailní popis produktu
Helikon Termohrnek s víčkem 250 ml Stříbrná, černá| Barva | Stříbrná, Černá |
| Neprodyšný | Ano |
| Tepelná izolace | Ano |
| Víčko v ceně | Ano |
| Materiál interiéru | Nerezová ocel |
| Povrchový materiál | Plastové |
| Zasouvací rukojeť | Ano |
| Vhodné pro nápoje | Káva, Džus, Čaj |
| Objem | 250 ml |
| Průměr | 7,5 cm |
| Hmotnost | 133 g |
| Výška | 90 mm |
| Varování | Nepoužívejte na horké, výbušné nebo jedovaté kapaliny., Výrobek není určen ke skladování nebezpečných látek nebo chemikálií. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| EAN: | 5908218702776 |
| Barva: | Stříbrná, Černá |
| Neprodyšný: | Ano |
| Tepelná izolace: | Ano |
| Víčko v ceně: | Ano |
| Materiál interiéru: | Nerezová ocel |
| Povrchový materiál: | Plastové |
| Zasouvací rukojeť: | Ano |
| Vhodné pro nápoje: | Káva, Džus, Čaj |
| Objem: | 250 ml |
| Průměr: | 7,5 cm |
| Hmotnost: | 133 g |
| Výška: | 90 mm |
| Varování: | Nepoužívejte na horké, výbušné nebo jedovaté kapaliny., Výrobek není určen ke skladování nebezpečných látek nebo chemikálií. |
