Filtrační konvice Brita Style Essential + 3 MAXTRA PRO PURE PERFORMANCE (grafitový)
Kód: AGDBRIDZF0220Detailní popis produktu
Filtrační konvice Brita Style Essential + 3 MAXTRA PRO PURE PERFORMANCE (grafitový)| Barva | Modrá |
| Materiál rukojeti | Plastové |
| Typ vodního filtru | Filtrovací konvice |
| Kapacita filtrované vody | 1,4 l |
| Filtrační technologie MAXTRA | Ano |
| Typ filtru | Maxtra Pro PP |
| Materiál | Technopolymer |
| Objem zásobníku vody | 2,4 l |
| Odklápěcí víko | Ano |
| Šířka | 239 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Výška | 273 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Množství (vnitřní karton) | 1 kusů |
| Nádoba | Ano |
| Síto | Ano |
| Počet filtrů | 3 kusů |
| Jednoduché používání | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Ergonomický úchop | Ano |
| Vhodné pro dveře lednice | Ano |
| Vhodný do myčky | Ano |
| Ergonomický design | Ano |
| Víko s odklápěcí klapkou | Ano |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte horké tekutiny. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Filter jugs |
|---|---|
| EAN: | 4006387145101 |
| Barva: | Modrá |
| Materiál rukojeti: | Plastové |
| Typ vodního filtru: | Filtrovací konvice |
| Kapacita filtrované vody: | 1,4 l |
| Filtrační technologie MAXTRA: | Ano |
| Typ filtru: | Maxtra Pro PP |
| Materiál: | Technopolymer |
| Objem zásobníku vody: | 2,4 l |
| Odklápěcí víko: | Ano |
| Šířka: | 239 mm |
| Hloubka: | 105 mm |
| Výška: | 273 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Množství (vnitřní karton): | 1 kusů |
| Nádoba: | Ano |
| Síto: | Ano |
| Počet filtrů: | 3 kusů |
| Jednoduché používání: | Ano |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Ergonomický úchop: | Ano |
| Vhodné pro dveře lednice: | Ano |
| Vhodný do myčky: | Ano |
| Ergonomický design: | Ano |
| Víko s odklápěcí klapkou: | Ano |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte horké tekutiny. |
