Filtrační konvice Brita Style Essential + 3 filtrační vložky Maxtra Pro Pure Performance (písková)
Kód: AGDBRIDZF0221Detailní popis produktu
Filtrační konvice Brita Style Essential + 3 filtrační vložky Maxtra Pro Pure Performance (písková)| Typ filtru | Maxtra Pro PP |
| Barva | Písková |
| Odklápěcí víko | Ano |
| Vhodný do myčky | Ano (kromě indikátoru Smart Light LED), Ano |
| Typ vodního filtru | Filtrovací konvice |
| Objem zásobníku vody | 2,4 l |
| Kapacita filtrované vody | 1,4 l |
| Filtrační technologie MAXTRA | Ano |
| Smart Light LED – intuitivní indikátor opotřebení filtru | Ano |
| Hmotnost | 581 g |
| Výška | 273 mm |
| Šířka | 239 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Množství (vnitřní karton) | 1 kusů |
| Typ balení | Krabice |
| Nádoba | Ano |
| Ergonomický design | Ano |
| Víko s odklápěcí klapkou | Ano |
| Ergonomický úchop | Ano |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte horké tekutiny. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Filter jugs |
|---|---|
| EAN: | 4006387145088 |
| Typ filtru: | Maxtra Pro PP |
| Barva: | Písková |
| Odklápěcí víko: | Ano |
| Vhodný do myčky: | Ano (kromě indikátoru Smart Light LED), Ano |
| Typ vodního filtru: | Filtrovací konvice |
| Objem zásobníku vody: | 2,4 l |
| Kapacita filtrované vody: | 1,4 l |
| Filtrační technologie MAXTRA: | Ano |
| Smart Light LED – intuitivní indikátor opotřebení filtru: | Ano |
| Hmotnost: | 581 g |
| Výška: | 273 mm |
| Šířka: | 239 mm |
| Hloubka: | 105 mm |
| Množství (vnitřní karton): | 1 kusů |
| Typ balení: | Krabice |
| Nádoba: | Ano |
| Ergonomický design: | Ano |
| Víko s odklápěcí klapkou: | Ano |
| Ergonomický úchop: | Ano |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte horké tekutiny. |
